Nukentėjusieji skaičiuoja nemenkus nuostolius

Nukentėjusieji skaičiuoja nemenkus nuostolius

Nors pranešimai apie apgautuosius telefoninių sukčių skelbiami kone kas dieną, garbaus amžiaus žmonės vis tiek patiki jų melagystėmis.

Kupiškio rajono, Kreipšių kaimo 89-erių gyventojas. Ketvirtadienį, apie 14 val., į laidinį telefoną sulaukęs jaunos merginos skambučio senolis patikėjo, kad skambina į bėdą papuolusi anūkė. Telefoninė apgavikė, prisistačiusi anūke, papasakojo, kad susilaužė koją ir paprašė pinigų gydymui. Atėjusiems dviem nepažįstamiems jaunuoliams senolis atidavė 1000 eurų.

Tris kartus didesnį nuostolį patyrė Panevėžio rajono 37-erių gyventojas. Jis kreipėsi į policiją, kai iš nesaugomos ir nerakinamos teritorijos S. Kerbedžio g., Panevėžyje dingo 1998-ųjų laidos mikroautobusas „VW LT35“. Automobilis pavogtas šią savaitę, trečiadienį-ketvirtadienį. Vyras nuostolį įvertino 3060 Eur.

Ketvirtadienį apie 10 val. panevėžietis, priėjęs prie Vilties g. stovėjusio 2008-ųjų laidos automobilio

„VW Tiguan“, pastebėjo išdaužtą dešinės pusės priekinių durelių stiklą. Iš automobilio pavogtas multimedijos įrenginys, apgadintas valdymo skydas. Nuostolis siekia 800 Eur.

Praėjusią naktį, apie 4.30 val., 73-ejų panevėžietis rado suniokotą ir apvogtą savo automobilį „Volvo XC60“, stovėjusį Klaipėdos g., Panevėžyje. Vagys, išdaužę kairės pusės priekinių durelių stiklą, pavogė abu priekinius automobilio žibintus. Nuostolis įvertintas 1100 Eur.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų