Nesugaunami plėšikai toliau užpuldinėja gatvėje

Nesugaunami plėšikai toliau užpuldinėja gatvėje

Panevėžys muša savotišką rekordą. Vien per šią savaitę į policiją jau kreipėsi trečias gatvėje užpultas ir apiplėštas žmogus.

Plėšimai viešose vietose jau tampa niūria Aukštaitijos sostinės kasdienybe. Trečiadienį, apie 8 val., Dainavos gatvėje prie 59-erių moters priėjo du jaunuoliai. Vienas jų moteriai iš rankų čiupo rankinę ir juodą medžiaginį maišelį bei skuodė tolyn. Užpulta panevėžietė nuostolį įvertino 345 eurais.

Policija aiškinasi dar du plėšimus, šią savaitę įvykdytus Panevėžio gatvėse. Sekmadienį, apie 20 val., J. Banasavičiaus gatvėje užpultas 66-erių vyras. Nusikaltėliai jį sumušė iki sąmonės netekimo. Užpuolikų grobis – vos 36 eurai.

Antradienį, apie 6 val., Danutės gatvėje du jaunuoliai prišoko prie 53-ejų moters. Kol vienas auką smaugė, kitas iš rankų išplėšė rankinę. Moteris policijai teigė netekusi 145 eurų.

Komentarai

  • jie ne marsieciai, tai jusu anukai ir suneliai vagys, pasidomekit is kur jie turi pinigu telefonams, zaidimams, klubams, benzinui, jus gi neturit pinigu net vaistams

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų