Neblaivus vyras sumušė dar girtesnę žmoną

Neblaivus vyras sumušė dar girtesnę žmoną

Antradienio vakarą policijos pareigūnai vos spėjo nuo smurtaujančių vyrų gelbėti dailiosios lyties atstoves.

Apie 19.18 val. 32-ejų moteris policijai pranešė, kad prieš ją smurtavo neblaivus 51-erių pažįstamas. Mušeika sulaikytas, jam nustatytas 1,35 prom. girtumas.

Po geros valandos, kelios minutės po 21 val. pagalbos šaukėsi 49-erių moteris. Prieš ją smurtavęs sugyventinis uždarytas į areštinę. Jam nustatytas 1,53 prom. girtumas.

O apie 23 val. į Panevėžio ligoninės priėmimo skyrių atvežta 33-ejų panevėžietė, kurios vyras taip mosavo kumščiais, kad mylimajai sulaužė nosį. Po apžiūros moteris išleista gydytis į namus, o vyras iškeliavo į areštinę. Paaiškėjo, kad šeimyninis konfliktas kilo padauginus velnio lašų: vyrui nustatytas 1,91 prom., o moteriai – net 3,10 prom. girtumas.

Komentarai

  • niekaip nesuprantu, kai kartu geriantys ir susimušantys asmenys kviečiasi policiją, kai vienas iš jų irgi prisigėręs ir iš tokio pat imamas pareiškimas, kad smurtavo…Tokiu atveju reikia kad abu keliautų į teismą. Apskritai šis įstatymas tik padidina teisų asmenų skaičių LT, todėl mes ES pirmaujame.Smurtas buvo ir anksčiau, tačiau iš girtų niekas neimdavo pareiškimų, nes išsiblaivo ir pretenzijų vienas kitam nebeturi, o dabar -nesvarbu.Dar vienas įstatymo netobulumas praktikoje(čia tik mano nuomonė)

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų