BNS nuotr.

Neatidumo kaina – užgesusi jauno vyro gyvybė

Neatidumo kaina – užgesusi jauno vyro gyvybė

Penktadienio vakarą kelyje Daugpilis–Rokiškis–Panevėžys įvyko skaudi avarija, kurios metu žuvo jaunas vyras.

Pirminiais duomenimis, Rokiškyje, Obelių plento ir Kamajų gatvių sankryžoje susidūrė vilkikas ir lengvasis automobilis. Vos 18 metų turintis ir tik teises išsilaikęs automobilio „VW Golf“ vairuotojas sankryžoje iš antros eismo juostos, sukdamas į kairę pusę, nepraleido tiesiai pirma eismo juosta priešais atvažiuojančio automobilio „DAF FT XF95“, kurį vairavo 39-erių vyras.

Smūgio būta tokio stipraus, kad žmones lengvajame automobilyje ugniagesiams gelbėtojams pavyko išvaduoti tik panaudojus specialią hidraulinę įrangą.

Eismo įvykio metu labiausiai nukentėjo 18-metis automobilio „VW Golf“ keleivis. Deja, dėl daugybinių kūno ir galvos sužalojimų vaikinas mirė Rokiškio ligoninėje. „Golfo“ vairuotojas ir dar du aštuoniolikmečiai keleiviai paguldyti į Rokiškio ligoninę stebėti.

Dar vienas „VW Golf“ keleivis  dėl galvos traumos išvežtas į Respublikinę Panevėžio ligoninę. Automobilio DAF vairuotojas nenukentėjo. Abu vairuotojai buvo blaivūs.

Dar viena avarija, tik pasibaigusi ne taip tragiškai, įvyko penktadienio rytą apie 8.53 val. kelyje Panevėžys–Pavašuokiai–Subačius, tarp vienuoliktojo ir dvyliktojo kilometro.

Dvidešimtmetis, vairuodamas automobilį „Land Rover“, kelio vingyje suko į dešinę, dėl didelio greičio ir žvyruotos dangos nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo nuo kelio. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje automobilį vairavusiam vyrui nustatytas galvos sumušimas, dubens sumušimas, paskirtas ambulatorinis gydymas. Kartu su juo važiavusiam 21-erių keleiviui nustatytas kaklo slankstelio panirimas, krūtinės sumušimas. Jis taip pat išleistas gydytis į namus.

Komentarai

  • Tokiems tik piskom eit

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų