Naujų automobilių rinkoje karaliaujančios „Toyota“ oficialaus atstovo Panevėžyje – bendrovės „Auresa“ vadovo M. Goštauto teigimu, šios markės automobilį su išmaniąja įranga pajėgi nesunkiai įsigyti bei išlaikyti vidutines pajamas gaunanti šeima. V. Bulaičio nuotr.

Nauja „Toyota“ – populiariausia ir Panevėžyje

Nauja „Toyota“ – populiariausia ir Panevėžyje

Naujų automobilių rinkoje jau kelinti metai lyderio pozicijų neužleidžianti „Toyota“ itin mėgstama ir Panevėžyje. Čia esančio oficialaus „Toyota“ atstovo – bendrovės „Auresa“ pardavimas kasmet auga kone dvigubai ir sudaro beveik pusę visų Panevėžio automobilių salonuose nupirktų automobilių.

„Panevėžys – „Toyota“ automobilius mėgstančių vairuotojų miestas“, – tvirtina oficialaus „Toyota“ atstovo Panevėžyje UAB „Auresa“ generalinis direktorius Marius Goštautas.

Panevėžio pakraštyje, Smėlynės gatvės gale, įsikūrusi įmonė verslą pradėjo 2014-aisiais. Pirmasis naujas „Toyota“ automobilis iš „Auresos“ centro išvažiavo rugpjūčio 27 dieną ir iki metų pabaigos iš viso buvo parduota 10 naujų šios markės automobilių. Kitąmet iš šio salono išriedėjo jau 82 mašinos. Dar po metų – 125, o 2017-aisiais – net 197.

Šiemet automobilių salonas vėl tikisi pasiekti didesnį pardavimo skaičių nei praėjusiais metais. „Toyota“ atstovų tikslas – naujus šeimininkus surasti 220-iai naujų automobilių.

Be „Auresos“ salono Panevėžyje veikia dar keturios naujų automobilių atstovybės, tačiau „Toyota“ pardavimas sudaro daugiau nei 40 proc. rinkos.

Važinėjasi panevėžiečiai

„Džiugu, kad net 75 proc. mūsų parduotų „Toyota“ naujų automobilių lieka Panevėžyje, tik nedidelė dalis jų išrieda į kitus rajonus“, – teigė M. Goštautas.

Anot jo, kartą nusipirkęs „Toyota“, dėl patikimumo retas ją vėliau išmaino į kitą markę. Todėl šių automobilių gamintojai japonai kelinti metai karaliauja tiek pasaulio, tiek Baltijos šalių ir Lietuvos rinkų viršūnėse.

Panevėžyje esančios „Toyota“ atstovybės salone galima rasti 17-os skirtingų modelių naujausių šios kompanijos automobilių. Pigiausią jų su išmaniąja įranga, pasak M. Goštauto, pajėgi nesunkiai įsigyti bei išlaikyti dirbanti ir vidutines pajamas gaunanti šeima.

„Dabar labai palankus metas išperkamąja nuoma įsigyti naują automobilį. Antai perkant apie 12 tūkst. eurų kainuojančią „Toyota Yaris“ penkeriems metams, mėnesio įmoka siektų tik 125 eurus. Palūkanos tokios mažos, kad šio automobilio kainą per visą terminą permokėtumėte tik septynis šimtus eurų. O po penkerių metų siūloma įsigyti naują automobilį, apskaičiavus senojo likutinę vertę“, – aiškino „Auresos“ generalinis direktorius.

Brangiausias šiame salone „Toyota Land Cruiser“, kainuojantis apie 60 tūkst. eurų.

Laukia permainų metai

Panevėžiečiai daugiausia perka 19–36 tūkst. eurų kainuojančius „Toyota RAV4“ ir „Toyota C-HR“ automobilius. Dar daugiau pirkėjų dėmesio tikimasi kitais metais, kai į gatves išriedės naujausi japonų hibridiniai automobiliai: „Toyota RAV4“, „Toyota Auris“, „Toyota Camry“, „Toyota Corolla“. Pastarųjų visame pasaulyje parduota per 50 mln.

Vasaros viduryje kompanija žada pristatyti atgimsiantį legendinį sportinį automobilį „Toyota Supra“, kuriuo lenktyniavo populiaraus filmo „Greiti ir įsiutę“ herojai.

„Toks atsinaujinimas dar labiau padidins mūsų pardavimą“, – teigia „Auresos“ vadovas.

Hibridinių automobilių lopšys

„Toyota“ itin stengiasi, pasak M. Goštauto, kurdama gamtai draugišką transportą. Nuo 2018 metų japonai Europoje atsisakė lengvųjų automobilių, varomų dyzeliniais varikliais, jie pakeisti į hibridinius. Dyzelinu varomi liko tik komercinis transportas ir visureigiai.

Itin tobulėja šių gamintojų kuriami vandeniliniai automobiliai. O elektros ir benzino jėgos deriniai čia tobulinami net du dešimtmečius. Pastarojo transporto rinkoje „Toyota“ nepralenkiama visame pasaulyje.
Panevėžiečių salone šuo metu pirkėjų laukia šeši automobilių modeliai, kuriuos varo elektrinis ir benzininis varikliai. Kitais metais tokių bus pristatyta jau aštuoni.

„Hibridiniai automobiliai tobulėja ir tai nebėra tik miestui tinkantis transportas. Su kai kuriais modeliais elektra jau galima važiuoti iki 120 km per valandą greičiu. Tai padeda ne tik degalų sutaupyti, bet mažesnės priežiūros ir aptarnavimo išlaidos“, – sakė M. Goštautas.

Savo tiesą, kad hibridinis automobilis greitas ir taupus, jis įrodė tradicinėse 1933 km automobilių varžybose „Neste Eko ralis 2018“, kur hibridinis „Toyota Prius“ aplenkė lietuvių mėgstamus dyzelinius „Volkswagen“ ir „Peugeot“.

Apie iškovotus nuopelnus liudija M. Goštauto kabinetą puošianti taurė. Šalia jos ir daugiau įvairių apdovanojimų, kuriuos dar ganėtinai nauja įmonė „Auresa“ gavo už veiklumą, inovatyvumą, paramą Panevėžiui. Šis automobilių salonas prisidėjo rengiant ne vieną šventę, automobiliais remia miesto krepšinio komandą.

Rūpestingas autoservisas

Ketvirtus metus veikianti bendrovė sukūrusi 20 darbo vietų. Šis skaičius nuo veiklos pradžios išaugo dvigubai.

„Stengiamės, kad klientams būtų gera pas mus užsukti. Visada juos pasitinkame su kava, obuolių kraitele, naujausiu laikraščiu ir reikalinga pagalba. Be to, turime du elektrinius dviračius, kuriais galima pasivažinėti, kol mūsų specialistai apžiūri atvarytą automobilį“, – užsukti kvietė M. Goštautas.

Bendrovė „Auresa“ turi aukštos klasės remonto servisą, kur atliekamos ne tik naujų automobilių apžiūros, bet ir remonto darbai, prekiaujama atsarginėmis detalėmis.

Faktai

UAB „Auresa“ 2017 metų apyvarta 5,2 mln. Eur

28,5 tūks. Eur sudarė eksportas

Investicijos sudarė 121 tūkst. Eur

Darbuotojų skaičius įmonėje 2017 m. buvo 15

„Sodros“ duomenimis, vidutinis mėnesio atlyginimas bendrovėje „Auresa“ siekia 778,03 Eur.

2017m. įmonė įvykdė reklaminį projektą su „Dakaro“ ralio dalyviu Antanu Juknevičium.

Komentarai

  • O ko direktorius apie avarijos metu neišsiskleidusias Toyota oro pagalves nieko nekalba?

    • Atsakyti
  • Nes tai užsakomasis straipsnis. Kas pinigus moka, tas ir muziką užsako…

  • Visagalė REKLAMA…Nepadės reabilituotis.

  • Bankrotas, sitiems siukslems!

  • pirma avariją kur pagalvės neišsiskleidė pakomentuoja

  • Kažkaip pamiršo paminėti kaip sukčiauja… Ir apie avarijų pasekmes su ale naujais automobiliai

Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų