T. MARKELEVIČIAUS nuotr.

Naktys Panevėžio gatvėse: nuo padegimo iki girtų pasivažinėjimų

Naktys Panevėžio gatvėse: nuo padegimo iki girtų pasivažinėjimų

Po dar penktadienio vidurnaktį įvykdyto, kaip įtariama, automobilio padegimo sekė tokia pat nerami šeštadienio naktis.

Pranešimas apie gaisrą Panevėžyje, Pilėnų gatvėje esančioje saugomoje automobilių stovėjimo aikštelėje buvo gautas spalio 12 dieną, penktadienį, prieš pat vidurnaktį. Ugniagesius iškvietė aikštelės darbuotojas, tačiau jiems atvykus 2000 metų techninės pagalbos sunkvežimis MAN jau degė atvira liepsna.

Transporto priemonė, priklausanti 42-ejų panevėžiečiui, sudegė. Padegimą įtariantis savininkas patyrė 13 tūkst. eurų nuostolį.

Įvykio vietoje įkalčius surinkę kriminalinės policijos pareigūnai pradėjo tyrimą.

T. MARKELEVIČIAUS nuotr.

T. MARKELEVIČIAUS nuotr.

Kiek anksčiau, penktadienio vakarą, Nemuno gatvės ir Taikos alėjos sankryžoje susidūrė du tos pačios markės automobiliai. Pirminiais duomenimis, į kairę sukęs „Audi 80“ tapo kliūtimi Nemuno gatve važiavusiam „Audi A6“. Pastarasis užkabino galinę „Audi 80“ dalį ir nuskriejo ant skiriamosios juostos, kur rėžėsi į gatvės apšvietimo stulpą.

Per avariją nukentėjo „Audi A6“ keleivis. Važiavusieji „Audi 80“ sužalojimų išvengė.

Abiejų transporto priemonių vairuotojai buvo blaivūs. Avarijos kaltininką aiškinasi pareigūnai.

T. MARKELEVIČIAUS nuotr.

T. MARKELEVIČIAUS nuotr.

Šeštadienio naktį, apie 1.30 val., įkliuvo neblaivus vairuotojas. Įtartinai manevruojantį automobilį „Audi 4“ policijos ekipažas pastebėjo dar J. Tilvyčio gatvėje. Pradėję sekti „audinę“, netrukus pareigūnai ją rado S. Daukanto ir Vysk. K. Paltaroko gatvių sankryžoje užlėkusią ant šaligatvio ir tik per plauką nesitrenkusią į kelio ženklą.

Įtariamasis –1989 metais gimęs vyras – buvo sulaikytas. Jam nustatytas vidutinis girtumas (1,54 promilės).

T. MARKELEVIČIAUS nuotr.

T. MARKELEVIČIAUS nuotr.

Kita, vėlgi penktadienio vakarą įvykusi avarija baigėsi itin laimingai: Panevėžio rajone apsivertus „Alfa Romeo“, žmonės nenukentėjo.

Vairuotojas, važiavęs su keleiviu, automobilio nesuvaldė žvyrkelyje tarp Trakiškio ir Taruškų. Mašina nušliuožė nuo kelio ir keliskart vertėsi.

Iš suniokoto „Alfa Romeo“ vairuotojas ir keleivis išsiropštė patys. Pirminiais duomenimis, vaikinai nepatyrė jokių sužalojimų. Į įvykio vietą atskubėjusių policijos pareigūnų ir ugniagesių gelbėtojų pagalbos irgi neprireikė.

Vairuotojas buvo blaivus. Pareigūnams jis teigė automobilio nesuvaldęs dėl kelyje šmėkštelėjusios stirnos.

Komentarai

  • kai tik apsivercia lekdami beprotiskiu greiciu zvirkeliais ,tai amzinai buna kalti sunys, kates, stirnos tik ne beprociai uz vairo.

  • Gal jau laikas pradeti dirbti polocijai?

  • Policijai

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų