Mentai PVNŽ nuotr.

Naktinius pasivažinėjimus sustabdė stulpas

Naktinius pasivažinėjimus sustabdė stulpas

Šeštadienio naktį visos specialiosios tarnybos skubėjo į Smėlynės gatvę, kur po automobilių susidūrimo vienas iš jų dar trenkėsi į apšvietimo stulpą.

Apie 02.35 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu gautas pranešimas apie tai, kad Panevėžio mieste, Smėlynės gatvėje automobilis OPEL atsitrenkė į kitą OPEL markės automobilį ir pavažiavęs atsitrenkė į gatvių apšvietimo stulpą.
Į įvykio vietą išsiųstos Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Panevėžio greitosios medicinos pagalbos stočiai, Panevėžio apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Nors smūgio būta galingo, vaduoti prispaustų žmonių neteko. Juos apžiūrėjo atvykę medikai. Ugniagesiams gelbėtojams teko nuo važiuojamosios kelio dalies patraukti betoninius apšvietimo stulpus bei pašalinti duženas.

O šeštadienio ankstų rytą, netoli naktinės nelaimės vietos, įvyko dar viena avarija. Dideliu greičiu nuo Smėlynės gatvės atlėkęs lengvasis automobilis suko į Elektros gatvę, tačiau tapo nevaldomas ir išvertė čia kabančias vėliavas, įlėkė į gėlyną bei trenkėsi į sieną. Nepatvirtintais duomenimis, avarijos metu nukentėjo ir pro šalį ėjęs pėsčiasis, jį išsivežė greitosios pagalbos medikai. Nelaimės aplinkybės tiriamos.

„Sekundės“ inf.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų