Naktiniame mieste – girtų ir apsvaigusių desantas

Naktiniame mieste – girtų ir apsvaigusių desantas

Savaitgalį vakarais ir naktimis geriau nevažinėti miesto gatvėmis.

Vien šeštadienį policijos pareigūnai prie vairo sulaikė kelis neblaivius vairuotojus, o vieno kišenėse, kaip įtariama, aptiko narkotinių medžiagų.

Jakšto gatvėje patruliavę pareigūnai šeštadienio naktį, apie 1.10 val. sustabdė automobilį „Audi A4“, vairuojamą Kauno rajone gyvenančio 28-erių vyro. Patikrinus įtarimą sukėlusio vairuotojo blaivumą, šis pripūtė 2,41 promilės. Vyriškis savo kelionę baigė areštinėje.

Lygiai toje pačioje gatvėje apie 3.14 val. buvo sulaikytas ir 33-ejų panevėžietis. Automobilį „Renault Scenic“ jis irgi vairavo apsvaigęs nuo alkoholio. Vyrui nustatytas 2,38 promilės girtumas.

Šeštadienio vėlų vakarą, apie 23.08 val. jau Pasvalio rajono Daujėnų miestelio prieigose buvo sulaikytas ir 44-erių vyras. Būdamas smarkiai girtas – alkoholio matuoklis parodė 2,31 promilės, – jis vairavo traktorių „MTZ Belarus-82“.

Prie vairo sėdama ne tik apsvaigus nuo alkoholio, bet ir narkotinių medžiagų. Sekmadienio naktį, apie 0.55 val. Panevėžyje, Aguonų ir Pelkių gatvių sankryžoje, buvo sustabdytas automobilis „Citroen“. Automobilio patikros metu pas 19-metį jo vairuotoją rastas sulankstytas popierėlis su augaline, įtariama, narkotine medžiaga. Jaunuolis sulaikytas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų