Naktinės gaudynės baigėsi areštinėje

Naktinės gaudynės baigėsi areštinėje

Kelių jaunuolių šėliojimai Panevėžio miesto gatvėmis galėjo baigtis daug liūdniau nei laukiančios baudos.

Naktį iš penktadienio į įšeštadienį Beržų gatvėje patruliavę policijos pareigūnai pastebėjo keistai manevruojantį automobilį „Volkswagen Passat“. Buvo nuspręsta sustabdyti ir patikrinti įtarimą sukėlusios mašinos vairuotoją. Iš pradžių „Volkswagen Passat“ sustojo, bet kai pareigūnai pradėjo artintis prie mašinos, norėdami patikrinti vairuotojo blaivumą, šis paspaudė greičio pedalą ir dideliu greičiu nurūko į Staniūnų gyvenvietės pusę.

Pareigūnai puolė vytis bėglį, į pagalbą atskubėjo dar keli tą vakarą budėję ekipažai, net ant kelio buvo ištiestas vadinamasis “ežys”. Užspeistas į kampą, vairuotojas pats nusprendė pasiduoti. Tuomet paaiškėjo, kad 23 metų Anykščių rajono, Troškūnų miestelio gyventojas net neturėjo vairuotojo pažymėjimo, taip pat automobilio techninės apžiūros lapo. Jis buvo vartojęs ir alkoholio, tačiau neviršijo draudžiamos normos – jam nustatyta 0,20 promilės alkoholio. Automobilio salone taip pat mėtėsi degtinės butelys.

Kartu su anykštėnu automobilyje sėdėjo dar keturi asmenys, tarp kurių ir nepilnametės merginos.

Už nepaklusimą pareigūnams ir pabėgimą jaunuoliui gresia tūkstantinė bauda, taip pat gali būti konfiskuota jo transporto priemonė.

 

Komentarai

  • Tokie niekada nemoka baudų ir toliau važinėja be teisių.Toks įstatymas skirtas tik sąmoningiems,besnegeniams į tai nusišvilpt ir toliau seks tokie atvejai.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų