Moksleiviai bendradarbiauja su kariais

Moksleiviai bendradarbiauja su kariais

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijoje pradinių klasių mokiniai vykdo projektą „Atrask save“, sukurtą remiantis Ugdymo karjerai programa, kurios tikslas – sudaryti sąlygas mokiniams ugdyti karjeros kompetencijas. Šiais mokslo metais projekto veikla skirta kariams.

Pirmajame projekto etape mokiniai rinko medžiagą apie tai, kaip tampama kariais, kokia jų kasdieninė veikla, kaip kariūnai leidžia laisvalaikį. Sukauptos žinios atsispindi mokykloje eksponuojamoje dailės darbelių parodoje.

Antrojo projekto etapo, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, mokiniai laukė labiausiai. Vasario 10 dieną į Panevėžio „Ąžuolo“ progimnaziją atvyko Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės kariai.

Jie parengė net keturias mokinius labai sudominusias veiklas, kurios skatina domėtis savo krašto istorija, būti atsakingiems už mūsų dabartį ir ateitį. Mokiniai išklausė pasakojimą apie Lietuvos kariuomenę, susipažino su praktiniais patarimais gyventojams, kaip elgtis nelaimių ir karo atvejais.
Daugiausia emocijų sukėlė kariūnų atsivežti ir pademonstruoti ginklai bei organizuotos estafetės.
Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos bendruomenė džiaugiasi ir didžiuojasi turėdama galimybę bendradarbiauti su Lietuvos kariuomenei atstovaujančiais Krašto apsaugos savanorių pajėgų 5-osios rinktinės kariais, kurie puikiai reprezentuoja Lietuvos kariuomenę visuomenėje, padeda įgyvendinti vaikų ir jaunimo karinio, patriotinio ugdymo projektus bei sumaniai ugdo karjeros kompetencijas.

 

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų