Mokosi saugaus elgesio internete

Mokosi saugaus elgesio internete

Projekto „Saugus internete“ šūkis – „Skatinkime pokyčius: vienykimės dėl geresnio interneto“ . Ir iš ties – visa Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazija susivienijo. Projekte dalyvavo nuo jauniausio iki vyriausio mokinio, klasės auklėtojai, specialistai, administracija.

Pasaulis keičiasi, o žmonės vis dažniau naudojasi kompiuteriu. Suprantame, kad išmintingai naudojantis technologijomis – jos gali labai palengvinti gyvenimą. Tačiau taip pat matome, kad vis jaunesni vaikai ir vis dažniau naudojasi internetu. Atsiranda įvairių pavojų ir grėsmių, kurie labai dažnai iš virtualaus gyvenimo persikelia į realybę.

Štai todėl jau nuo pirmos klasės pradedame vaikus mokyti saugaus elgesio internete. Tam pasirenkame netradicines ir patrauklias ugdymo formas.

Visą savaitę Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos vyresnių klasių mokiniai vedė užsiėmimus jaunesniems vaikams. Vaikai žaidė, piešė ir žiūrėjo filmukus, kūrė savo kompiuterius, kurie kabo ant mokyklos sienų. Su mokiniais kalbėjo socialinė pedagogė, informatikos mokytojos, klasės auklėtojos.

Elektroniniame dienyne buvo informuojami ir tėveliai. Jie gavo daug vertingos informacijos, į kurią turėtų atkreipti dėmesį kalbėdamiesi su vaikais apie saugų elgesį internete.

Norime, kad mūsų mokiai būtų saugūs internete, todėl šį projektą tęsime ir kitąmet.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų