T. Markelevičiaus nuotr.

Mįslingo gaisro priežastis – įtariamas padegimas

Mįslingo gaisro priežastis – įtariamas padegimas

Praėjusią savaitę policijos konfiskuotų automobilių saugojimo aikštelėje kilusio gaisro priežastis – įtariamas padegimas. Gaisrinių tyrimų centro Ekspertinių tyrimų skyriaus specialistai, atlikę papildomą įvykio vietos apžiūrą nustatė, kad labiausiai tikėtina gaisro priežastis – pašalinis atviros ugnies šaltinis. Mat ugnis įsiplieskė prie lango, kuris buvo išdaužtas.

Į teritoriją buvo įsibrauta prakirpus tvorą. Nors neatmetama, kad ugnis galėjo įsiplieksti ir nuo 5-os klasės BMW elektros instaliacijos, dirbusios avariniu režimu.

Spalio 5-osios naktį, apie 2.29 val. Elektronikos g., automobilių saugojimo aikštelėje, kilusio gaisro metu apdegė net penki automobiliai. „BMW X5“ liepsnos sunaikino galinę automobilio dalį ir salono vidų, „BMW 530“ sudegė galinė dalis ir salono vidus, „BMW 320“ taip pat sudegė galinė dalis ir salono vidus. Nuo ugnies galinė dalis ir salono vidus sudegė ir „Citroen DS5“, o„Audi A4“ apdegė galinis buferis ir išsilydė kairės pusės galinis žibintas.

Kiti stovėjimo aikštelėje saugoti automobiliai tik aprūko. Jei ne laiku pastebėtas gaisras, nuostolių būtų gerokai daugiau.

Pasak Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės spaudai Rasos Meištės, kol kas įtariamųjų nėra.

„Vyksta tyrimas, bet asmenų, kuriems būtų pareikšti įtarimai dėl svetimo turto sunaikinimo visuomenei pavojingų būdu, nėra“, – sakė R. Meištė.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų