DELFI nuotr.

Ministras A. Veryga darbo savaitę užbaigs vizitu į Panevėžio rajoną

Ministras A. Veryga darbo savaitę užbaigs vizitu į Panevėžio rajoną

Po šiandien Vilniuje vykstančios masinės medikų protesto akcijos reikalaujant geresnių sąlygų rezidentams ir reformų sveikatos apsaugos srityje, Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga darbo savaitę suplanavęs užbaigti vizitu į Panevėžio rajoną.

Ministro darbotvarkėje numatytas susitikimas su rajono meru Povilu Žaguniu ir apsilankymas dvejose rajono Savivaldybei pavaldžiose sveikatos priežiūros įstaigose.

A. Veryga planuoja susitikti su Naujamiesčio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės personalu bei ten besigydančiaisiais, o vizitą užbaigti susitikimu su Panevėžio rajono asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojais Panevėžio rajono savivaldybės poliklinikoje.

Komentarai

  • Manau kad yra Aktuali tema. Maisto banko teismas. Vakar Rokiškyje įvyko teismas, bet Panevėžio apskrities žurnalistai kažkodėl nesusimokejo. Nors tema aktuali. Lrytas rašė.

  • Visa problema, manau „suvalgyti“ rajono greitają pagalbą, kuri (šaunuoliai) nepasiduoda „centro“ nurodymams jungtis komunistiškai vienytis . Konkurentai nesnaudžia. Kodėl nenurodomas laikas susitikimo, bijote liaudies, runkelių?!!

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų