V. BULAIČIO nuotr.

Šventę sutiko šėldami koncerte

Šventę sutiko šėldami koncerte

Penktadienio vakarą Panevėžio padangę nutvieskė ne tik spalvingi oro balionai, bet ir ne ką mažiau įspūdingas koncertas miesto širdyje – Laisvės aikštėje.

Geras oras ir renginių gausa pirmąją Panevėžio 514-ojo gimtadienio dieną  į miesto centrą atviliojo ne tik linksmybių ištroškusią jaunąją kartą – čia prigužėjo ir jau garbaus amžiaus sulaukusių miestiečių, šeimų su atžalomis.

Po įspūdingo šokėjų „Aljans“ pasirodymo sveikinimo žodį tarė ir miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas. Tiesa, jam teko atremti ir keletą šmaikščių koncerto vedėjos Simonos Banditos provokacijų – ar meras už panevėžietiškos tarmės garsinimą humoristo Manto Katlerio vardu pavadintų miesto gatvę, kur pasikviestų Justiną Bieberį bei kuo pavaišintų išrankųjį Andrių Užkalnį.  Panašu, kad M. Katleriui savo vardo gatvės dar teks palaukti, bet A. Užkalnį meras mielai pavaišintų Čičinsko kepsniais.

„Būgštavome dėl oro, nes pastarąją savaitę orai tikrai nelepino, o ir prognozės nedžiugino, bet nėra taip blogai, o ir tikram panevėžiečiui, švenčiančiam miesto gimtadienį, oras negali sutrukdyti. Linkiu gražios muzikos ir dar geresnės nuotaikos. Su miesto gimtadieniu visus“, – sveikino miestiečius R. M. Račkauskas.

Po miesto galvos sveikinimo žodžių, scena buvo užleista MAMA laureatams grupei „Daddy Was A Milkman“. Juos pakeitė GJAN, labiau žinoma kaip Greta Jančytė. O vėliau visi šėlo Zip FM diskotekoje kartu su  DJ Simona ir DJ Justy.

Galerija

Komentarai

  • Nematyti nuotraukose šėlsmo. Matau stovinčius arba einančius žmones – ir tiek.

    • Atsakyti
  • Grazi svente,grazus oras,galima tik dziaugtis.Zinoma,pageidavimu visada butu,nesvarbu ar jie realiai ivykdomi ar ne.Vienas is ju:ar negalima butu vakarinius renginius paankstinti.Jau anksti sutemsta,autobusai nebekursuoja,tad kuo sugrizti namo.Ne visi gyvena prie centro.Ir kam taip velai fejerverkai?Juk sutemo zymiai anksciau.Dabar daugelis pagyvenusiu zmoniu nesulaukia ju,o svente juk visiems.Ir dar vienas pastebejimas,kuris pradziugino tai ,kad nesimate slitinejanciu girtu,gal tik vienas kitas,daug blaiviu seimu su vaikuciais,Ir jaunimas neslitinejo su buteliais rankose.Puiku,keiciames i gera puse.

    • Atsakyti
  • Prisėst nėra kur, per dieną kojos pavargo, tad ėmus temt išėjom namučių,nematėm jokio koncerto, vadinas viską reikia ankstinti.Ačių dievuliui už gerą orą.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų