Miestietiška vienatvė per fotoobjektyvą

Miestietiška vienatvė per fotoobjektyvą

 

Prieš pusantrų metų nusipirkęs DSLR kamerą, iš Prancūzijos kilęs, o šiuo metu Jungtinėje Karalystėje gyvenantis fotografas Danas Hermouet pradėjo intensyvią fotografijos kelionę. Jis atrado aistrą pažaboti šviesos ir šešėlių sąveiką, padedančią atskleisti gilias pasąmonines paslaptis.

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos erdvėse pristatoma paroda „Kintanti vienatvė“ – pirmoji autoriaus personalinė paroda.

Dažniausiai juodai baltos fotografijos techniką naudojančio fotografo darbuose ribojasi urbanistinės dokumentikos bei kraštovaizdžių fotografija.

Panevėžiečiams pristatomi Jungtinėse Amerikos Valstijose, Brazilijoje, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Lenkijoje, Japonijoje, Kinijoje, Taivane, Šveicarijoje ir Lietuvoje užfiksuoti kadrai.

Jie suteikia galimybę pažvelgti ir į kūrybinio proceso niuansus, įkvėptus kelionių po įvairiausius pasaulio kampelius.

Danas Hermouet ieško ir suranda naujų būdų, kaip išreikšti vienišumo, pažeidžiamumo jausmą.

Dano Hermouet pristatomų fotografijų kolekcijoje atsiskleidžia ne tik estetiški, užburiantys egzotiški kraštovaizdžiai, bet ir murzini, urbanistiniai miesto vaizdai. Akylesnis pastebės, jog menininko darbuose neretai tampa neryškios, nykstančios ribos tarp vienatvės ir vienišumo, o ilgainiui – visai išnyksta.

Anot parodos kuratorės Vaidos Andrijauskaitės, fotografuodamas neaprėpiamus Kalifornijos kraštovaizdžius ir tyrinėdamas tamsią bei gūdžią miestietišką vienatvę didžiuosiuose pasaulio miestuose D. Hermouet ieško ir suranda naujų būdų, kaip išreikšti vienišumo, pažeidžiamumo jausmą – augantį, besivystantį ir egzistuojantį judriausiuose pasaulio miestuose.

Danas Hermouet ieško ir suranda naujų būdų, kaip išreikšti vienišumo, pažeidžiamumo jausmą.

Komentarai

  • Sveiki
    Ar jums reikia paskolos? Siūlome visų rūšių paskolas ir finansines paslaugas. Mūsų paskolos yra ilgos ir trumpos, su palankiomis palūkanų normomis. Mes siūlome 3% palūkanų normos paskolas, prašome susisiekti su mumis dėl išsamesnės informacijos per ( uloanfirm007@gmail.com )

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų