Mieste ir rajone siautėjo vagys

Mieste ir rajone siautėjo vagys

Įpusėjus vasarai vagys nesnaudžia. Antradienį mieste ir rajone fiksuota ne viena vagystė.

Panevėžio rajone ūkiniame pastate pasigesta daugybės prietaisų – benzininio traktoriuko-žoliapjovės, aukšto slėgio plovimo įtaiso, benzininės žoliapjovės, benzininio pjūklo. Iš garažo dingo ir dviratis. Nuostolis tikslinamas. Nusikalstamos veikos padarymu įtariami du panevėžiečiai, gimę 1986 ir 1987 metais, sulaikyti.

Fiksuotos net trys vagystės iš automobilių. Išdaužus įmonei priklausančio, Dainavos gatvėje stovėjusio, „VW Passat“ dešinės pusės priekinių durelių stiklą, pavogta multimedija, o iš daiktadėžės – multimedijos valdymo blokas. Taip pat apgadinta priekinė keleivio sėdynė. Nuostolis tikslinamas.

Nemuno gatvėje stovėjusio automobilio „Seat Altea XL“ savininkas taip pat rado išdaužtą dešinės pusės priekinių durelių stiklą. Automobilio viduje vyras pasigedo multimedijos. Nuostolis – 500 eurų.

Panaši vagystė įvykdyta ir Tulpių gatvėje. Čia vienai iš vienai bendrovių priklausančio automobilio „VW Jetta“, išdaužus dešinės pusės priekinių durelių stiklą, taip pat pavogta multimedija. Nuostolis tikslinamas.

Policijai pranešta, kad naktį į pirmadienį įmonės apsaugos darbuotojas iš gamybinių patalpų pagrobė gamybai skirtos medžiagos. Nuostolis tikslinamas. Nusikalstamos veikos padarymu įtariamas vyras sulaikytas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų