Miestą vėl užlies muzikuojantys panevėžiečiai

Miestą vėl užlies muzikuojantys panevėžiečiai

Trečiasis gegužės šeštadienis – reikšminga diena profesionaliems muzikantams ir mėgėjams. Šią dieną visoje šalyje tradiciškai vyks gatvės muzikos diena (GMD), kai Lietuvos miestų aikštės, skverai ir gatvės skambės įvairių instrumentų ir žanrų muzika.

Gatvės muzikos diena, organizuojama jau 11 metų, skatina atlikėjus išeiti į gatves, šokti, groti, dainuoti ir smagiai praleisti laiką. Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ iniciatyva ši diena organizuojama ir Panevėžyje.

Pernai gegužę įvairiapusė muzika skambėjo Panevėžio Laisvės aikštėje. Ši iniciatyva sulaukė nemažai dalyvių, prie renginio savo muzika prisidėjo Donatas Zauka ir Jonas Sikorskis, mišrus vokalinis ansamblis „Pušelė“, grupė Black Wolf bei daugelis kitų muzikos mėgėjų bei profesionalų.

Žiūrovus stebino ir instrumentų įvairovė – atlikėjai grojo būgnais, gitaromis, fleitomis ir net pianinu. O muzikos žanrų buvo galima išgirsti pačių įvairiausių, nuo POP muzikos iki lietuvių liaudies dainų.

Visus, mylinčius muziką, PAS kviečia ir šįmet registruotis bei dalintis tuo džiaugsmu kartu su Panevėžio miesto gyventojais. Nesvarbu instrumentai, žanrai, profesionalumas, svarbiausia – suburti Lietuvos žmones gegužės 19 dieną judėti muzikos ritmu!

Daugiau informacijos ir dalyvių registraciją galite rasti čia – http://gmd.lt/lt/members/register

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų