Melagingi skambučiai kainuos brangiai

Melagingi skambučiai kainuos brangiai

 

Per praėjusį savaitgalį Panevėžio apskrities ugniagesiai sulaukė net dviejų melagingų pranešimų apie nelaimes.

Šeštadienį pareigūnus ant kojų sukėlė bendruoju pagalbos telefonu gautas pranešimas iš neprisistačiusio žmogaus, kad Panevėžyje, A. Jakšto gatvėje, jis nori nušokti nuo tilto. Pilietis skambino iš telefono be sim kortelės. Pokalbio su operatore metu padėjo ragelį. Į nurodytą vietą atvykus ugniagesiams gelbėtojams, nieko nerasta.

Nejuokingai pajuokauti bandė ir vaikai. Iš telefono be sim kortelės paskambinęs vaikas pranešė, kad Biržų rajone, Vabalninke, dega ūkinis pastatas. Skambinusysis ragelį padėjo taip pat nebaigęs pokalbio. Nurodytu adresu atvykus ugniagesiams, jokių gaisro požymių nebuvo.

Už bendrojo pagalbos centro darbo trukdymą žinant, kad pagalba nereikalinga gresia įspėjimas arba bauda nuo 90 iki 200 eurų; už priešgaisrinės apsaugos, policijos, greitosios medicinos pagalbos ir kitų specialiųjų tarnybų iškvietimą žinant, kad pagalba nereikalinga, gresia bauda nuo 200 iki 2 000 eurų. Melagiui taip pat tenka susimokėti specialiųjų tarnybų patirtas išlaidas vykstant į iškvietimo vietą.

Nustatant skambinančiojo vietą stebima, prie kurios bazinės stoties prisijungia telefono aparatas. Tokios bazinės stotys mieste statomos kas kelis šimtus metrų, kaimo vietovėse – kas keliolika kilometrų. Atstumą tarp jų lemia paprasta priežastis: vienu metu bazinė stotis gali aptarnauti kelis šimtus vartotojų. Natūralu, kad mieste jų yra daugiau, o užmiestyje – mažiau.

 

Komentarai

  • Sveiki visi,

    Ar susiduriate su kai kuriais finansiniais sunkumais ir reikia finansinės pagalbos? Ar esate skoloje? Reikia finansinės pagalbos, kad galėtumėte sumokėti savo skolą ir susitikti su savo asmeniniais poreikiais? Pasikonsultuokite su „Union Capital Investment“ ir galutinai išspręskite savo finansines problemas. Mes suteikiame paskolas labai žemomis palūkanų normomis, mes galime jums padėti su paskola.

    Susisiekite su mumis dabar: unioncapitalinvestment.org@gmail.com
    ir būkite vienas iš tų, kurie pateikia savo patikimų paslaugų teikiamą naudą.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų