Meilę demonstravo smūgiais

Meilę demonstravo smūgiais

Sausio 13-ąją kai kurie panevėžiečiai sutiko svaigindamiesi tauriaisiais gėrimais, o padauginę puolė aiškintis santykių kumščiais. Nuo vyriškių niekuo neatsiliko ir dailiosios lyties atstovės – nei promilių kiekiu kraujyje, nei kumščių stiprumu.

Šeštadienį apie 17.27 val. Kupiškio r., išgertuvių metu, kilus konfliktui tarp buvusių sutuoktinių, 53-ejų vyras pradėjo smurtauti prieš penkeriais metais jaunesnę moterį. Abu konflikto dalyviai buvo neblaivūs – vyrui nustatytas 2,31, o moteriai – dar didesnis – 2,65 prom. girtumas. Mušeika sulaikytas.

Apie 20.36 val. raminti gerokai įkaušusių besivaidijančių sutuoktinių skubėjo ir Pasvalio rajono policijos pareigūnai. Čia 50-metis vyriškis kumščiais mosavo prieš 45-erių sugyventinę. Moteriškei nustatytas 2,08, o vyriškiui – 2,26 promilių girtumas. Moteriai teks blaivytis namuose, o vyriškiui – ant areštinės gultų.

Šeštadienį nuo savo mylimųjų kumščių nukentėjo ir vyrai. Apie pusę devynių vakaro 54-erių Panevėžio rajono gyventojas pranešė, kad prieš jį smurtavo metais vyresnė sugyventinė. Nuo savo žmonos kliuvo ir 50-mečiui panevėžiečiui. Agresyviai nusiteikusiai moteriškei nustatytas 1,91 promilių girtumas. Abi dailiosios lyties atstovės, sumušusios savo mylimuosius, uždarytos į areštinę.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų