Krekenavoje chuliganai per automobilių padangas ėjo peiliais

Krekenavoje chuliganai per automobilių padangas ėjo peiliais

Krekenavos miestelis Panevėžio rajone sukilo ant kojų – intensyviai ieškoma vandalų, savaitgalį masiškai niokojusių kiemuose paliktus automobilius.

Policija sulaukė pranešimų apie tą pačią naktį daugiau nei 11-ai transporto priemonių supjaustytas padangas. Chuliganai peiliais ėjo per automobilius, paliktus ne tik daugiabučių, bet ir individualių gyvenamųjų namų kiemuose.

Krekenavos seniūno teigimu, tokio masto nusikaltimo miestelyje dar nėra buvę. Vietiniai gyventojai svarsto, jog šitaip naktį galėjo pramogauti nuo kvaišalų apsvaigę paaugliai.

Turtą rado suniokotą

Sekmadienio rytą, apie 5 val. , 58-erių krekenaviškė pastebėjo, jog subadytos jos šeimai priklausančių automobilių „Škoda Octavia“ ir „ Ford“ padangos. Vienam automobiliui vandalai perpjovė dvi, kitam – keturias padangas. Savininkė nuostolį įvertino 300 Eur.

Nuostolius skaičiuoja ir 37-erių Krekenavos gyventoja. Nuo vandalų nukentėjo irgi du jos automobiliai, nakčiai palikti Vytauto g. namo kieme. „Toyota Rav4“ subadytos keturios, automobiliui „Volvo“ – dvi padangos.

Iš eilės automobiliams padangas pjaustę chuliganai neaplenkė ir 37-erių krekenaviškio transporto priemonių. „Honda CRV“ teks keisti vieną, o „Opel“ – dvi supjaustytas padangas. Vyras skaičiuoja patyręs 480 Eur nuostolį.

Dar kitam 40-mečiui krekenaviškiui tą pačią naktį vandalai supjaustė „Toyota Avensis“ ir „VW Sharan“ padangas. Vienam automobiliui perpjautos dvi, kitam – trys. Automobiliai stovėjo Vytauto g.

Naktį po Krekenavą siautę chuliganai kraustėsi iš vienos gatvės į kitą. Dvejas padangas automobiliui „Audi A4“ teks keisti ir 22-ejų miestelio gyventojui. Jo automobilis stovėjo Šilelio g.

Apie vandalizmo atvejį policijai pranešta ir iš Sporto g.Tą pačią naktį iš šeštadienio į sekmadienį čia daugiabučio namo kieme sugadinti dviejų gyventojų automobiliai.

57-erių krekenaviškiui priklausančiam „Citroen Xsara Picasso“ supjaustytos dvi padangos, 61-erių jo kaimynui taip pat teks keisti dvi „Daihatsu Terios“ padangas.

Panevėžio policijos duomenimis, tą pačią naktį sugadintos ir kitų automobilių Krekenavoje padangos. Jų savininkai ir padaryta žala nustatinėjami.

Įtaria paauglius

Krekenavos seniūnas Vaidas Kaušakys prieš keletą metų irgi nukentėjo nuo padangų pjaustytojų, bet tvirtina, jog apie 1600 gyventojų turintis miestelis yra ganėtinai ramus.

„Tokio atvejo Krekenavoje tikrai nėra buvę. Tik prieš keletą metų mano tarnybiniam automobiliui supjaustė padangas, gal kažkam per gerai dirbau“, – teigė seniūnas.

Anot jo, nukentėjusieji krekenaviškiai tarpusavy nėra susiję, todėl seniūnas atmeta keršto versiją. Jo nuomone, Krekenavoje šitaip smaginosi kitokios pramogos neprasimanę paaugliai.

„Tai buvo eilinis chuliganizmo aktas, nuėjęs per visą Krekenavą, pradedant nuosavų namų kiemais ir baigiant prie daugiabučių. Įtariu, čia bus paauglių, nepilnamečių naktiniai išsidirbinėjimai, gal dar buvo ir apsvaigę“, – mano V. Kaušakys.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato atstovės spaudai Karolinos Miganovičienės teigimu, sekmadienio ankstyvą rytą apie vandalizmo atvejį pranešusi krekenaviškė pasakojo daugiabučio kieme girdėjusi garsus. Susidomėjusi, kas vyksta už lango, išvydo automobilius subadytomis padangomis. Vėliau vienas po kito pasipylė nukentėjusiųjų Krekenavos gyventojų pranešimai policijai.

Iki pirmadienio vidurdienio įtariamasis ar jų grupė dar nebuvo nustatyti.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Krekenaviškių automobilių padangas pjausčiusiam nusikaltėliui ar gaujai gresia nuo viešųjų darbų iki dvejų metų laisvės atėmimo.

Komentarai

  • Padangu pardavinetoju uzsakymas-ne kitaip.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų