Organizatorių nuotr.

Lukas Sokolovas – triskart Lietuvos čempionas

Klaipėdoje vykusiose šalies sunkiaatlečių atskirų pratimų pirmenybėse puikiai pasirodė mūsų miesto sportininkai. Du panevėžiečiai laimėjo net šešis medalius.

Klaipėdoje vykusiame Lietuvos sunkiaatlečių atskirų pratimų čempionate puikiai pasirodė mūsų miesto sportininkai. Du panevėžiečiai pelnė net šešis medalius.

Net tris aukso medalius laimėjo Lukas Sokolovas, varžydamasis iki 67 kg svorio kategorijoje. Panevėžietis rovimo rungtyje pakėlė 90 kg sveriančią štangą, o stūmimo rungtyje – 115 kg sveriantį įrankį. 18-metis Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtinis, susumavus rovimo ir stūmimo rungčių rezultatus, triumfavo ir dvikovos rungtyje.

Po dvejų metų pertraukos Panevėžio atletas vėl tapo Lietuvos čempionu. Paskutinį kartą šalies sunkiaatlečių atskirų pratimų čempionu 2016 metais buvo tapęs panevėžietis Viktoras Šuiskis.

Tris medalius pavyko iškovoti dar vienam panevėžiečiui Dovydui Sužiedeliui. Trenerio Gintauto Čeponio auklėtinis (svorio kategorija iki 109 kg) trečias buvo rovimo rungtyje (114 kg) bei antras stūmimo rungtyje (153 kg). Susumavus abiejų rungčių rezultatus, dvikovėje D. Sužiedelis užėmė antrąją vietą.

Arti prizinės vietos buvo Kornelijus Pamarnackas (svorio kategorija iki 89 kg). R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtinis išrovė 111 kg sveriančią štangą ir liko ketvirtas. Stūmimo rungtyje K. Pamarnackas (125 kg) liko penktas. Dvikovėje panevėžietis buvo ketvirtas.

Visi trys mūsų miesto sportininkai pasiekė naujus Panevėžio rekordus. Nuo lapkričio 1 dienos skirtingų svorio kategorijų skaičius nuo 8 padidintas iki 10.

L. Sokolovą ir K. Pamarnacką treniruoja D. Sužiedelis, kuris uostamiestyje vykusiose varžybose pats iškovojo tris medalius.

Klaipėdoje vykusiame sunkiaatlečių atskirų pratimų čempionate sportininkai varžėsi 10 skirtingų svorio kategorijų. Į finalinį čempionato etapą pateko tik po šešis kiekvienos svorio kategorijos atletus, kurie sėkmingai pasirodė zoninėse atrankos varžybose. Dar trys Panevėžio sunkiaatlečiai buvo arti finalinio etapo. Jie zoninėse varžybose užėmė septintas vietas.

„Nors sunkiaatlečiams sezonas dar nesibaigė, bet jau dabar galima teigti, kad 2018-ieji metai mūsų miesto sportininkams buvo sėkmingi. Panevėžio sunkiaatlečiai Lietuvos jaunių pirmenybėse tarp visų šalies komandų užėmė antrąją vietą. Sėkmingai pasirodyta ir Klaipėdoje vykusiame šalies atskirų pratimų čempionate“, – „Sekundei“ sakė treneris G. Čeponis.