Respublikinės Panevėžio ligoninės personalas iki paskutinės minutės vylėsi, kad kūdikio netekties priežastis bus galima išsiaiškinti tik su tėvais. M. Garucko nuotr.

Ligoninėje vagis ieškojo kavos

Ligoninėje vagis ieškojo kavos

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje naktį siautę ilgapirščiai nusitaikė į kavą ir kompiuterius.

Policijos duomenimis, antradienio naktį, apie 4.15 val., ligoninės sargas, apžiūrėdamas ligoninės patalpas, pastebėjo, kad išlaužtos pirmojo aukšto bendrojo naudojimo koridoriaus medinės rakinamos durys. Įsibrovus į ligoninės fojė, sugadintas kavos aparatas. Nuostolis tikslinamas.

Tą pačią naktį vagis šeimininkavo ir medikų kabinete. Apie 8.15 val. policijai pranešta, kad, įsibrovus į nerakintą priėmimo skyriuje esančio budinčio gydytojo-traumų centro apžiūros kabinetą, iš jo pagrobtas stacionarus kompiuteris.

Ligoninės atstovo ryšiams su visuomene Vytauto Riaubiškio teigimu, budinčiojo gydytojo kabinetas nuolatos atrakintas. Tuo metu, kai įvykdyta vagystė, gydytojas buvo išėjęs darbo reikalais. Grįžęs ir pastebėjo, kad kabinete nebėra kompiuterio.

„Priimamojo durys atviros ištisą parą. Ten lankosi daug žmonių su įvairiausiom bėdom ir pirmą, ir antrą, ir ketvirtą nakties. Paskui kiekvieną nepaleisi darbuotojo“, – sako V. Riaubiškis.

Priėmimo skyriuje įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.

Policija praneša sulaikiusi 28-erių įtariamąjį. Alkoholio kiekio matuokliu jam nustatytas 0,99 prom. girtumas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų