Į ligoninę mįslingai atvežtas sunkiai sužeistas vyras

Į ligoninę mįslingai atvežtas sunkiai sužeistas vyras

Policijos pareigūnai tiria jauno vyro sužalojimo aplinkybes. Apie tai, kad sunkiai sužalotas 43-ejų vyras, policijos pareigūnus informavo Respublikinės Panevėžio ligoninės medikai.

Pirminiais duomenims, sekmadienį, apie 11.30 val., į ligoninę buvo atvežtas sunkiai sužeistas, kraujuojantis vyras. Vyrui buvo durta peiliu, tad nedelsiant jis paguldytas į Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos skyrių. Teikiant skubią medicininę pagalbą pastebėta, kad ant neštuvų likusi kulkos gilzė. Tad policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis. Aiškinamasi, kokiomis aplinkybėmis buvo sužalotas vyras bei kas jį atgabeno į ligoninę.

Dar vienas 40-metis nukentėjo Ukmergės gatvėje, prie pat Centrinės turgavietės. Sekmadienį, apie 13 val., Panevėžio rajono gyventojas pranešė, kad nepažįstamas vyras sudavė jam į veidą ir smaugė, nuo kaklo nutraukė ir pasisavino medicininio metalo geltonos spalvos vyrišką grandinėlę su geltonos spalvos medicininio metalo kryželiu, o jam nuo smūgių į veidą parkritus ant žemės, vyriškis iš jo mūvimų bridžų dešinės klešnės priekinės kišenės ištraukė ir pasisavino 10 eurų. Nuostolį nukentėjusysis įvertino 43 eurais. Vyriškis buvo neblaivus, jam nustatytas 2,33 prom. girtumas. Įtariamasis ieškomas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų