"Sekundės" archyvo nuotr.

Į ligoninę atvežti du sunkiai sužaloti vaikai

Į ligoninę atvežti du sunkiai sužaloti vaikai

Medikai gelbėja su sunkiais sužalojimais į ligoninę atvežtas mažametę ir paauglę.

Ketvirtadienį, apie 10.40 val., į Respublikinę Panevėžio ligoninę pristatyta ir dėl kairės kojos pėdos sužalojimo toliau gydytis į Kauno ligoninę pervežta 13-ametė. Mergaitė susižalojo Kupiškio rajone, Vėžionių kaime su žoliapjove-traktoriuku pjaudama žolę.

Tą pačią dieną į Panevėžio ligoninę iš namų Panevėžyje atvežta ir dėl kaukolės lūžimo paguldyta gydyti dvejų metukų mergaitė. Ligoninės atstovas spaudai Eugenijaus Ivanausko teigimu, sužalotos mergaitės sveikatai pavojaus nėra. Ji gydoma Vaikų skyriuje, kur kartu su mažyle guli ir jos motina.

„Mergaitę atvežė pati mama dėl kitų negalavimų. Tiriant išsiaiškinta ir galvos trauma. Dabar jos abi guli Vaikų skyriuje“, – teigė atstovas spaudai.

Konkretizuoti, dėl kokių sveikatos bėdų panevėžiečiai atvežė vaiką į ligoninę, pašnekovas nesutiko. Jo teigimu, dvimetės mama atsisakė viešinti bet kokią informaciją apie šį įvykį. Ši moteris, pasak atstovo spaudai, atrodo tikrai tvarkinga ir rūpestinga.

„Galiu patikinti, kad jokio kriminalo čia nėra – policijos informacija skamba daug žiauriau, nei yra realybėje“, – sakė E.Ivanauskas.

Policija ir vaikų teisių apsaugos specialistai aiškinasi nelaimės aplinkybes.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų