Nors S. Endriukaitytės-Figueiros kūrinėliai, rodos, itin paprasti ir iliustruoti ranka pieštais piešinėliais, jie sužavėjo ne tik autorės brangiausius žmones, bet sulaukė populiarumo ir ligoninėje. M. Garucko nuotr.

Į ligoninę atnešė gerumo pasaką

Į ligoninę atnešė gerumo pasaką

Prieš pusantrų metų į medikų kolektyvą Palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje įsiliejusi jauna specialistė Skaistė Endriukaitytė-Figueira į gimtąjį miestą – Panevėžį – grįžo tuoj pat po ilgų medicinos mokslų Vilniuje. Ten studijoms skyrė dešimt metų, kurių pusė praėjo praktikuojantis ligoninėse ir klinikose.

„Labai apsidžiaugiau, kai sulaukiau pasiūlymo dirbti Panevėžio ligoninėje. Niekada negalvojau apie emigraciją ir norėjau grįžti gyventi bei dirbti į savo miestą“, – sako trisdešimtmetė vidaus ligų gydytoja.

Darbas su sunkiais ligoniais jaunos specialistės nenugąsdino. Mediko pareiga, pasak S. Endriukaitytės-Figueiros, visur vienoda: tenka atiduoti visas jėgas ieškant geriausios pagalbos pacientui.

Gerumą ir viltį ligoniams dalijanti gydytoja turi įdomų būdą, kaip pailsėti pačiai. Po sunkios darbo savaitės ji sėdasi rašyti pasakų. Nors medikės kūrinėliai, rodos, itin paprasti ir iliustruoti ranka pieštais piešinėliais, jie sužavėjo ne tik autorės brangiausius žmones, bet netrukus sulaukė populiarumo…

Plačiau skaitykite sausio 24 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ dienraštyje.

Komentarai

  • lenda visur pasirodyti, geriau dirbtu darba

  • labai šaunu skaityti, kad yra tokių gydytojų, juk Grigienei baigiasi dešimt valdymo metų, bus kam ją pakeisti. Šaunuolė , ir toliau taip dirbk, kad žmonės mylėtų.

  • Nepaprastai smagu, kad tokia jauna ir perspektyvi specialistė ne tik neemigravo į Olandiją Vokietiją, Airiją ar kitą šalį, o dar ir grįžo į gimtąjį miestą. Kad daugiau tokių gydytojų pasektų sveikintinu pavyzdžiu, nes regionuose specialistų labai trūksta, dėl ko gydymo ir diagnostikos kokybė net ir turint ganėtinai pažangią įrangą, nukenčia

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų