Pirmąkart Panevėžyje Lietuvos kariuomenės metų renginys

Pirmąkart Panevėžyje Lietuvos kariuomenės metų renginys

Pagrindinis Lietuvos kariuomenės metų renginys – Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės šventė – šiemet pirmą kartą bus rengiamas Panevėžio mieste. Tai sutarė Panevėžyje susitikę Krašto apsaugos ministerijos, Lietuvos kariuomenės ir Panevėžio miesto savivaldybės atstovai.

Krašto apsaugos sistemos ir Panevėžio miesto savivaldybės atstovų susitikime patvirtinta renginio data ir vieta – Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės šventė Aukštaitijos sostinėje vyks gegužės 20-ąją prie Panevėžio arenos.

Kaip ir kasmet šio renginio metu visuomenei prisistatys visos Lietuvos kariuomenės pajėgos, taip pat NATO sąjungininkų kariai su ginkluote ir karine technika, vyks parodomosios kovinės operacijos, gros kariuomenės orkestrai. Renginyje taip pat dalyvaus su Lietuvos kariuomene bendradarbiaujančios nevyriausybinės organizacijos.

Simboliška, kad pats svarbiausias Lietuvos kariuomenės metų renginys sutaps su minimomis Panevėžio išvadavimo nuo bolševikų 98-iosiomis metinėmis.

„Mes džiaugiamės ir didžiuojamės, kad šiais metais Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės dienos minėjimas vyks Panevėžyje. Tikiuosi, miesto gyventojams bei svečiams šventė suteiks puikių įspūdžių“, – teigė meras Rytis Račkauskas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų