Lietuvos gimtadienį atšventė mosuodami kumščiais

Lietuvos gimtadienį atšventė mosuodami kumščiais

Vasario 16-osios naktis buvo kaip niekad audringa – santykių aiškinimasis vieniems baigėsi ligoninėje, kitiems nemenkais nemalonumais.

Šeštadienio naktį apie 1.47 val. 30-metis panevėžietis pranešė, kad Nemuno g. esančios degalinės teritorijoje jį ir jo metais jaunesnį draugą sumušė du nepažįstami jaunuoliai. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje nukentėjusiajam nustatytas 2,15 prom. girtumas, kairės pusės kaktos ir dešinės pusės kaklo sumušimai. Jo bičiuliui nustatytas 1,53 promilės girtumas, smegenų sukrėtimas, kairio žandikaulio sumušimas, abu išleisti gydytis ambulatoriškai.

Kumščiais buvo mosuojama ir Pasvalio rajone. Šeštadienį paryčiais, apie 5.32 val. 19-metis pasvalietis pranešė, kad Pasvalio r., Balsių k., viešoje vietoje vyras įžūliu elgesiu demonstruodamas nepagarbą aplinkai bei aplinkiniams, automobilių stovėjimo aikštelėje įvykusio konflikto metu tyčia sudavė kumščiu tris kartus per veidą. Po to iš alaus butelio metė ir pataikė į galvą pranešėjui, taip sukeldamas jam fizinį skausmą, bei apgadino, išdaužė dešinės pusės galinių durelių stiklą subraižė pranešėjo automobilio duris.

Policija aiškinasi konflikto aplinkybes.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų