„Sūduvos“ ir „Žalgirio“ rungtynių akimirka. S. Čirbos nuotr.

Lietuviams – solidūs varžovai

Lietuviams – solidūs varžovai

Pirmadienį Vilniaus „Žalgirio“ klubas sužinojo savo varžovą Čempionų lygos atrankos antrajame etape. Juo tapo Bulgarijos čempionas Razgrado „Ludogorec“.

Vilniečiams trūko nedaug iki skirstytųjų komandų grupės, kas būtų lėmę lengvesnius varžovus antrajame atrankos raunde, tačiau galiausiai Lietuvos čempionai pateko tarp neskirstytų komandų.

Pirmadienį Nione ištraukus antrojo atrankos etapo burtus paaiškėjo, kad Vilniaus „Žalgiris“ susitiks su Razgrado „Ludogorec“.

Praėjusį sezoną Bulgarijos klubas nuėjo iki pagrindinio Čempionų lygos turnyro ir A lygoje varžėsi su PSG, Londono „Arsenal“ bei „Basel“. „Ludogorec“ ekipa pasiekė dvejas lygiąsias ir grupėje užėmė trečiąją vietą.

Europos lygoje bulgarai nusileido 1:2 „Copenhagen“ ir baigė pasirodymą Europoje. Vilniaus „Žalgiris“ praėjusį sezoną antrajame atrankos etape 1:2 nusileido „Astana“ ekipai ir baigė pasirodymą.

Pirmasis tarpusavio mačas vyks liepos 11 arba 12 dieną Vilniuje. Atsakomosios rungtynės – 18 arba 19 dieną Razgrade.

Taip pat ir Klaipėdos „Atlantas“, „Trakai“ bei Marijampolės „Sūduva“ sužinojo savo varžovus Europos lygos atrankos pirmajame etape.

„Trakų“ klubo laukia akistata su Perto „St. Johnstone“ ekipa iš Škotijos. Šis klubas Europos lygos atrankoje žais po metų pertraukos. 2015-16 metų sezone „St. Johnstone“ pirmajame atrankos etape sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Alashkert“, bet į kitą etapą nepateko.

Klaipėdos „Atlantas“ susitiks su Almatos „Kairat“ ekipa iš Kazachstano. Almatos ekipa prieš metus įveikė pirmąjį atrankos etapą, įveikusi „Teuta Durrës“ komandą 6:0, tačiau antrajame suklupo prieš Tel Avivo „Maccabi“.

Marijampolės „Sūduva“ žais su Solihorsko „Šachtior“ komanda iš Baltarusijos. Baltarusijos klubas pernai pirmajame etape įveikė „NSÍ Runavík“, tačiau antrajame pralaimėjo „Domžale“ klubui.

Atrankos rungtynės bus žaidžiamos birželio 29 ir liepos 6 dienomis.

Parengė L. JOCIUS

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų