Lietuviai pirmajį Europos čempionato etapą baigė pergalingai

Lietuviai pirmajį Europos čempionato etapą baigė pergalingai

Lietuviai pirmajį Europos čempionato etapą baigė pergalingai

Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinė pergalingai baigė Europos čempionato grupių kovas. Paskutinėse A grupės rungtynėse Arvydo Gronskio auklėtiniai 85:74 (29:22, 20:16, 19:15, 17:21) įveikė Didžiosios Britanijos ekipą.

Lietuviai žaidimo sąlygas diktavo nuo pat susitikimo pradžios ir vis didino savo pranašumą. Gytis Masiulis rungtynėse pataikė visus devynis mestus dvitaškius ir kartu su Matu Jogėla ketvirtą kėlinį stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Lietuvių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Gytis Masiulis (9/9 dvit.), pelnęs 22 taškus. Matas Jogėla pridėjo 16, Eimantas Stankevičius 11. Po 9 įmetė Arnas Velička ir Mantvydas Žukauskas, 8 taškai Vitalijaus Kozio sąskaitoje.

„Manau, kad mes buvome labiau motyvuoti nei jie, ir tai buvo raktas į pergalę. Mes žinojome, kad esame geresni ir į aikštelę turėjome žengti gerai nusiteikę kovai. Treneris mums sakė, kad turime laimėti visas rungtynes, kad susikurtume kuo daugiau pasitikėjimo, ypač dabar, kai susidurisime su tokia gera komanda kaip Ispanija. Tai gana beprotiška, kad mes ir Ispanija susitinksime taip anksti, bet tai yra krepšinis. Tai neprognozuojama“, – po rungtynių sakė naudingiausias jų žaidėjas Gytis Masiulis.

Lietuviai čempionato aštuntfinalyje susikaus su Ispanijos rinktine, kuri B grupėje įveikė tik Prancūzijos rinktinę ir užėmė ketvirtą vietą. Rungtynių pradžia 14 val. 30 min.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų