M. Garucko nuotr.

Po dramatiškos kovos „Lietkabelis“ suklupo Vokietijoje

Šįvakar FIBA Čempionų lygos rungtynes Panevėžio „Lietkabelis“ išvykoje žaidė su Bambergo „Brose Bamberg“ komanda. „Lietkabelio“ krepšininkai pralaimėjo savo varžovams rezultatu 77:82 (18:18, 24:25, 20:14, 15:25).

Iki susitikimo Vokietijoje tiek „Brose Bamberg“, tiek „Lietkabelis“ buvo iškovoję po vieną pergalę ir patyrę po dvi nesėkmes.

Dar praėjusiame sezone žaidusi Eurolygoje,  Bambergo ekipa šių metų Vokietijos čempionate laimėjo visas ketverias iki šiol žaistas rungtynes.

Rungtynes Bamberge aikštės šeimininkai pradėjo spurtu 5:0. S. Kulvietis pirmuosius taškus „Lietkabeliui“ pelnė šiame mače sužaidus dvi minutes. Vokietijos klubo krepšininkai visą laiką pirmavo, bet jų persvara buvo vos 2-4 taškai. 7-ąją susitikimo minutę panevėžiečiams pirmą kartą pavyko išsiveržti į priekį – 13:12. Po to aikštėje vyko lygi kova, o po pirmojo rungtynių ketvirčio rezultatas buvo lygus 18:18.

Antrąjį mačo ketvirtį sėkmingiau pradėjo šeimininkai, pelnę 4 taškus be atsako. Netrukus panevėžiečiai pataikė du paeiliui tritaškius metimus, po kurių jau pirmavo  „Lietkabelis“ 24:22.  Įpusėjus antrajam rungtynių ketvirčiui svečiai pirmavo vienu tašku 28:27. Kėlinio pabaigoje aikštėje vyko kova taškas į tašką, o poilsio komandos išėjo „Brose Bamberg“ ekipai pirmaujant 43:42.

Antroje susitikimo pusėje abiejų komandų žaidėjai taikliai atakavo varžovų krepšį, bet nė vienai ekipai nepavyko įgyti kiek labiau apčiuopiamos persvaros. Trečiojo ketvirčio viduryje rezultatas vėl buvo lygus 51:51. Kėlinio pabaigą kiek sėkmingiau sužaidę panevėžiečiai po trečiojo ketvirčio pirmavo 5 taškų persvara 62:57.

Po trijų minučių rezultatas jau buvo lygus 65:65, o netrukus jau „Brose Bamberg“ buvo priekyje 72:69. Dramatiškoje susitikimo pabaigoje pergalę rezultatu 82:77 iškovojo „Brose Bamberg“ komanda.

„Lietkabeliui“ daugiausiai taškų pelnė:  J. Wilsonas 15, S. Kulvietis 14, M. Kupšas 13, P. Valinskas 12.

Šį šeštadienį, lapkričio 3 dieną,  „Lietkabelis“ namuose Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“-LKL) čempionato rungtynes žais su Kėdainių „Nevėžiu“. Susitikimas „Cido“ arenoje prasidės 18 valandą 15 minučių.