M. Garucko nuotr.

„Lietkabelis“ namuose nusileido Kauno „Žalgiriui“

Šįvakar Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionato rungtynes Panevėžio „Lietkabelis“ namuose žaidė su Kauno „Žalgiriu“. Panevėžiečiai šį susitikimą pralaimėjo rezultatu 69:73 (20:12, 15:17, 13:18, 21:26).

Panevėžiečiai labai sėkmingai pradėjo rungtynes ir mačo pradžioje pirmavo 10:2. Svečiai vos 2 taškus pelnė per pirmąsias 5 žaidimo minutes. Patikimai rungtyniavę aikštės šeimininkai pirmąjį susitikimo ketvirtį laimėjo 8 taškų persvara – 20:12.

Antrajame kėlinyje „Lietkabelio“ komanda vienu metu turėjo dviženklį pranašumą – 24:14. Poilsio komandos išėjo panevėžiečiams pirmaujant rezultatu 35:29.

Visiškai kitokį vaizdą išvydome po pertraukos. Kibi „Žalgirio“ gynyba surakino šeimininkų puolimą. Trečiojo kėlinio pradžioje šalies čempionai pirmą kartą šiame susitikime išsiveržė į priekį – 38:37. Per 5 trečiojo ketvirčio minutes panevėžiečiams pavyko pelnyti vos 2 taškus. Nuo to momento kova vyko taškas į tašką. Po trijų kėlinių panevėžiečiai pirmavo 1 tašku – 48:47.

Rungtynių laimėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Aikštėje virė aistros. Teisėjai techninėnis pražangomis baudė ir „Lietkabelio“ krepšininkus ir vyriausiąjį trenerį Nenadą Čanaką.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus tris minutes rezultatas buvo lygus 56:56. Neužilgo po tikslaus J. Wilsono metimo aikštės šeimininkai vėl buvo priekyje 64:61. „Žalgirio“ vyr. treneris Šarūnas Jasikevičius iškart paprašė minutės pertraukėlės. Iki susitikimo pabaigos likus žaisti mažiau nei dvi minutes „Lietkabelis“ pirmavo minimaliu skirtumu – 66:65. Dramatiškoje rungtynių pabaigoje kiek geriau sekėsi kauniečiams, kurie iškovojo pergalę rezultatu 73:69.

„Lietkabelis“: P. Valinskas ir J. Wilsonas po 12, V. Kariniauskas ir Ž. Dimecas po 10.