M. Garucko nuotr.

„Lietkabelis“ išvykoje neatsilaikė prieš „Dzūkiją“

Panevėžio „Lietkabeliui“ (10/6) ir toliau nepavyksta grįžti į pergalių kelią. Visas rungtynes varžovus besivijusi Panevėžio ekipa išvykoje neturėjo šansų prieš Alytaus Dzūkiją (6/10) – 85:68 (23:16, 19:20, 26:17, 17:15).

Dzūkai šia pergale nutraukė keturių paeiliui pralaimėjimų seriją Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate. „Lietkabelis“ šiose rungtynėse vertėsi be traumą patyrusio V. Kariniausko.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie po Egidijaus Dimšos dvitaškio pirmavo rezultatu 9:3. Nenado Čanako auklėtiniai strigo varžovų gynybos gniaužtuose – per pirmąsias 5 minutes „Lietkabeliui“ pavyko sukrapštyti vos 6 taškus. Po pirmojo ketvirčio Panevėžio ekipa turėjo 7 taškų deficitą (23:16).

Antrajame ketvirtyje  „Lietkabeliui“ kiek lengviau sekėsi rasti kelius link varžovų krepšio. Po Pauliaus Valinsko metimo panevėžiečiai priartėjo iki 3 taškų (31:28).  Po dviejų ketvirčių dzūkai turėjo 6 taškų persvarą – 42:36.

Po didžiosios pertraukos ir toliau tęsėsi kova taškas į tašką. Stefanas Sinovecas smeigė du tritaškius iš eilės, o „Lietkabelis“ priartėjo iki 2 taškų (50:48). Alytiškiai į tai atsakė spurtu 11:0, o komandas skyrė jau 13 taškų – 61:48. Vėliau „Dzūkija“ dar labiau padidino savo persvarą, po trijų ketvirčių pirmaudama 68:53.

Ketvirtojo kėlinio pradžia Aukštaitijos klubui ir toliau buvo nesėkminga – Egidijus Dimša pataikė tritaškį, po kurio skirtumas tarp ekipų siekė 19 taškų – 74:55. Per likusias minutes situacija nepasikeitė – Alytaus ekipa neleido suabejoti savo pranašumu.

„Dzūkija“: Kendrickas Brownas 19, Matas Jogėla 14 (8 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Stefanas Sinovecas (7 atk. kam.) 18, Paulius Valinskas ir Žiga Dimecas po 12.