M. Garucko nuotr.

Įspūdingą trilerį Utenoje laimėjo „Lietkabelis“

Sekmadienį Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynėse Utenoje netrūko intriguojančios kovos. Be Jamaro Wilsono rungtyniavęs „Lietkabelis“ (10/4) išvykoje paskutinėmis minutėmis palaužė „Juventus“ (6/8) ekipą – 76:70 (15:18, 21:18, 22:20, 18:14).

Panevėžio ekipai tai buvo trečioji pergalė iš eilės.

Sėkmingiau rungtynes pradėję uteniškiai įpusėjus pirmajam ketvirčiui atitrūko 14:8. „Lietkabeliui“ koją kišo didelis klaidų skaičius – sužaidus vos 6 minutes svečiai suklydo net 5 kartus. Vis dėlto, Panevėžio ekipa po pirmojo kėlinio turėjo 3 taškų deficitą (18:15).

Antrajame ketvirtyje komandos toliau įnirtingai kovojo taškas į tašką. Šeimininkų strategas Žydrūnas Urbonas už emocijų nevaldymą užsidirbo techninę pražangą, o tuo pasinaudoję „Lietkabelio“ žaidėjai netrukus persvėrė rezultatą savo naudai – 24:26. Uteniškių ekipos puolėjas Martinas Gebenas su antrojo ketvirčio sirena smeigė tritaškį, po kurio rezultatas tapo lygus (36:36).

Po didžiosios pertraukos Panevėžio ekipa įgijo nedidelį pranašumą. Po Simo Jasaičio tritaškio svečių persvara pakilo iki penkių – 48:53. Vis dėlto, uteniškiai po A. Zacharovo tritaškio rezultatą išlygino (53:53). Po trijų ketvirčių „Lietkabelis“ turėjo dviejų taškų pranašumą – 56:58.

Lemiamo ketvirčio metu V. Kariniauskas smeigė du tritaškius, kurie leido panevėžiečiams kiek atitrūkti (62:66). Nedidelę, tačiau stabilią persvarą „Lietkabelis“ išsaugojo viso kėlinio metu. Paulius Valinskas pataikė dvitaškį, kuris įtvirtino nelengvą svečių pergalę.

„Juventus“: Aleksandras Zacharovas ir Martinas Gebenas po 13, Dovis Bičkauskis (11 rez. perd.) 12.

„Lietkabelis“: Žiga Dimecas 18, Saulius Kulvietis 13, Vaidas Kariniauskas (8 rez. perd.) 10.