M. Garucko nuotr.

Naująjį sezoną „Lietkabelis“ pradėjo pralaimėjimu

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“-LKL) sezoną Panevėžio „Lietkabelis“ (0/1) pradėjo skaudžia nesėkme. Panevėžiečiai Prienuose neatsilaikė prieš veteranų vedamą „Skycop“ (1/0) klubą – 78:93 (23:25; 13:21, 18:21, 24:26).

Šį sezoną prieniškių gretose rungtyniauja net keturi buvę „Lietkabelio“ žaidėjai – Mindaugas Lukauskis, Gintaras Leonavičius bei broliai Lavrinovičiai. Panevėžiečiams šiame susitikime negalėjo padėti įžaidėjas Jamaras Wilsonas, kuris pasitempė kelio raiščius atstovaudamas Suomijos rinktinei.

Nervingai prasidėjusiame susitikime abi komandos apsikeitė netaikliais metimais. Visgi, po kelių minučių Pauliaus Valinsko vedamas „Lietkabelis“ išsiveržė į priekį – 4:9. Prieniškiai nebuvo nusiteikę nuleisti rankų ir po Martyno Gecevičiaus tritaškio „Skycop“ pirmavo jau 4 taškais (15:11). Prienų ekipa pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 25:23, kai su sirena savo trečiąjį tritaškį smeigė snaiperis M. Gecevičius.

Antrajame ketvirtyje ir toliau dominavo atakuojantis krepšinis. Dominikas Mavra pelnė keturis taškus paeiliui, neleisdamas prieniškiams perimti iniciatyvos. Tačiau netrukus situacija pasikeitė. Prieniškiai rungtyniavo aktyviau ir sumaniau, o tai leido jiems įgyti dviženklę persvarą (43:32). Po dviejų ketvirčių „Lietkabelio“ deficitas siekė 10 taškų (46:36).

Po didžiosios pertraukos panevėžiečiai ir toliau strigo – svečiai per 3 minutes sukrapštė vos 3 taškus. Taip pat nemažos problemos matėsi ir „Lietkabelio“ gynyboje. Prieniškiai po D. Lavrinovičiaus dvitaškio su pražanga atitrūko jau 15 taškų (56:41). Visos panevėžiečių pastangos perlaužti rungtynių eigą buvo bevaisės. Prieš lemiamą kėlinį prieniškių persvara siekė 13 taškų – 67:54.

Solidus „Skycop“ žaidimas panevėžiečiams nesuteikė jokių vilčių sugrąžinti intrigą rungtynėms. Po M. Bruesewitzo tritaškio prieniškiai nutolo net 18 taškų (75:57). Nors panevėžiečiai bandė gelbėtis tritaškiais, šeimininkai jiems priartėti neleido – „Skycop“ švenčia pelnytą ir užtikrintą pergalę sezono starte.

„Skycop“: Mike’asBruesewitzas 16, Martynas Gecevičius 15, Kšištofas Lavrinovičius, Ovidijus Varanauskas ir Mindaugas Lukauskis (11 rez. perd.) po 11.

„Lietkabelis“: Saulius Kulvietis, Dominikas Mavra ir Michealas Morrisonas po 11