K. Kavolėlio nuotr.

„Lietkabelis“nepaliko vilčių „Šiauliams“

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“-LKL) ketvirtfinalio rungtynėse Panevėžio „Lietkabelis“ namų arenoje – ir vėl neįveikiamas. Šeštadienį panevėžiečiai be didesnio vargo įveikė „Šiaulių“ ekipą – 92:68 (24:15, 30:14, 18:22, 20:17). Serijoje iki 3 pergalių panevėžiečiai išsiveržė į priekį 2:1.

Rungtynių pradžioje abi komandos stengėsi taškus pelnyti iš artimų distancijų – „Lietkabelį“ į priekį vedė Darjušas Lavrinovičius, o svečių ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė „Šiaulių“ lyderis Laurynas Birutis. „Lietkabelis“ pasiekė dviženklę persvarą (24:14), kai Dominikas Mavra pataikė ypač sudėtingą metimą su pražanga.

Antrąjį kėlinį panevėžiečiai pradėjo spurtu 12:2, o tai leido pasiekti net 19 taškų pranašumą – 36:17. Šiauliečiams prisivyti šeimininkus trukdė tragiškas pataikymas – svečiai pirmojoje rungtynių dalyje realizavo vos 7 dvitaškius iš 18 bei 2 tritaškius iš 11.

Po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 25 taškai, kai Dominikas Mavra su kėlinio sirena smeigė tolimą metimą – 54:29.

„Lietkabeliui“ pavyko išlaikyti stabilų pranašumą ir trečiajame kėlinyje. Nors „Šiaulių“ ekipos deficitas sumažėjo 4 taškais, tai nekėlė didelės grėsmės.

Paskutinis ketvirtis tebuvo formalumas – „Lietkabelis“ neleido suabejoti milžinišku savo pranašumu ir šventė užtikrintą pergalę – 92:68.

„Lietkabelis“: Žanis Peineris 17, Dominikas Mavra 16,Donatas Tarolis ir Simas Jasaitis po 12.

„Šiauliai“: Laurynas Birutis24,Donatas Sabeckis 19, Vytautas Šarakauskas 5.