K. Kavolėlio nuotr.

„Lietkabelio“ krepšininkai palaužė šiauliečius

Didžiąją rungtynių dalį pirmavęs Panevėžio „Lietkabelis“ (4/1) vos neprisižaidė su „Šiaulių“ (0/5) klubu. Panevėžiečiai rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš Šiaulių ekipą – 79:73 (22:14, 26:26, 20:16, 11:17). „Lietkabeliui“ tai buvo ketvirtoji paeiliui pergalė Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“-LKL) čempionate.

Panevėžiečiai savo pranašumą pradėjo įrodinėti jau pirmosiomis minutėmis. Mindaugo Kupšo vedamas „Lietkabelis“ atitrūko 15:8.

Šeimininkai apsukų nemažino ir antrajame kėlinyje – po Simo Jasaičio tritaškio Panevėžio ekipa pirmavo jau 13 taškų (29:16). Nors šiauliečiams pavyko kiek aptirpdyti taškų deficitą, po galingo Donato Tarolio dėjimo „Lietkabelis“ atstatė 8 taškų pranašumą – 48:40.

Panevėžiečiai žaidimą labiau grindė komandiniais veiksmais – šeimininkai pirmojoje rungtynių dalyje atliko 15 rezultatyvių perdavimų, tuo tarpu šiauliečiai – 9.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė – „Lietkabeliui“ pavyko išlaikyti stabilų pranašumą. Po trijų ketvirčių šeimininkai pirmavo 12 taškų ir atrodė, jog rungtynių baigtis jau yra aiški. Tačiau pergale patikėję panevėžiečiai sustojo, o ketvirtajame kėlinyje šiauliečiams pavyko sumažinti deficitą iki 4 taškų (70:66). Iniciatyvos „Lietkabelio“ gretose ėmėsi Paulius Valinskas, kurio tritaškis padidino šeimininkų persvarą iki 8 (79:71), o „Šiauliams“ per likusį laiką sugrąžinti intrigos nepavyko.

„Lietkabelis“: Mindaugas Kupšas ir Michaelas Morrisonas po 14, Simas Jasaitis 12, Donatas Tarolis 11.

„Šiauliai“: Cedrickas Bowenas 14, Evaldas Šaulys 13, Rokas Stankevičius 9.