Ledo tirpsmo vanduo gelbsti nuo negalavimų

Ledo tirpsmo vanduo gelbsti nuo negalavimų

Anksčiau žmonės maistui ruošti žiemą vartodavo sniego tirpsmo vandenį. Sniegą ištirpindavo ir su juo ruošdavo įvairius patiekalus bei virdavo sriubas. Žmonės pastebėjo, jog tie, kas reguliariai vartoja ištirpusio ledo vandenį, rečiau serga, gali pasigirti ilgais gyvenimo metais, puikia sveikata ir energija.

Ledo tirpsmo vanduo tonizuoja žmogaus organizmą, pagerina fizinį aktyvumą.
Šis vanduo yra natūralus biostimuliatorius, stiprinantis žmogaus organizmo fizines galias. Toks vanduo aktyvina bioenergetinius procesus kiekvienoje mūsų kūno ląstelėje, veiksmingai valo kraujagysles, sumažina žalingojo cholesterolio lygį bei kalcio perteklių.

Ledo tirpsmo vanduo išvalo inkstus ir kepenis, nes iš jų išplauna toksines medžiagas. Teigiama, jog šis vanduo netgi malšina skausmus širdies plote.
Ledo vandeniu galima gydyti aterosklerozę ir trombozę. Šis vanduo žmogaus organizme pagerina medžiagų apykaitą ir nuo dantų nuvalo apnašas.

Jei reguliariai vartosite ledo tirpsmo vandenį, pavyks numalšinti nuolatinio nuovargio sindromą, gydyti nemigą ir pagerinti apetitą.
Ledo vanduo ypač naudingas dirbantiesiems protinį darbą, studentams, moksleiviams ir kt. Gerdami ištirpusio ledo vandenį lengviau susikoncentruosite, tapsite atidesni, darbingesni, pagerinsite atmintį, todėl geriau įsidėmėsite reikalingą informaciją.

Verta atminti, kad gydomosios ištirpusio ledo savybės yra juntamos tik tada, kai juo visiškai pakeičiame vandentiekio ar kitos rūšies vandenį. Ruošdami valgį vietoje vandentiekio vandens vartokite tik ledo vandenį.
Namuose ledo vandens galima pasiruošti įvairiais būdais. Paprasčiausias paruošimo būdas – vandens užšaldymas ir atšildymas.

Šaldyti geriausia virintą vandenį. Tiesa, nemažai specialistų teigia, jog norint paruošti kokybišką ledo vandenį, vien užšaldyti ir atšildyti vandens nepakanka.
Vandenį užšaldyti reikia tinkamame inde. Vandeniui šaldyti netiks geležiniai, emaliuoti ar aliumininiai indai. Geriausia vandenį užšaldyti pasirinkto tūrio plastmasiniuose kibirėliuose. Kibirėlį su vandeniu įdėkite į šaldiklį. Po kurio laiko pažiūrėkite, ar ant ledo paviršiaus liko neužšalusio vandens. Neužšalusio vandens turi likti ir šio momento nepraleiskite! Šį vandenį išpilkite.

Dabar kibirėlį ištraukite iš šaldiklio, perplaukite ledą ir jį ištirpinkite. Ledo vandens gerkite kiek galima dažniau: ryte prieš pusryčius, vakare prieš miegą ar tiesiog po truputį visą dieną.

Komentarai

  • kitur skaiciau,kad jokiu budu negalima plastmasiniame inde,nes iseis i vandeni nuodas dioksinas,o tam tinka emaliuoti indai.Kaip dabar zinoti?

    • Atsakyti
    • Taip, tinka tik emaliuoti indai. Geriau pasitikėti moksliniais straipsniais, kuriuose griežtai draudžiamas šaldyti plastikas.

  • O as pastebejau toki dalyka kad daug geriau saldyti ne itin zemoj temperaturoj kad susiformuotu itin lygus skaidrus ledas o viduryje lieka neuzsales vanduo kuri ispilu. toks ledo vanduo lieka itin svarus ir maloniai geresi, nei tas kuri uzaldai greitai zemoje temperaturoje ir jis buna netolygus guzuotas ir neskaidrus. Tad tinkamiause saldymo temperatura turetu but ne daugiau -5 kad ledas tolygiai uzstingtu ir butu lyg kristolas skaidrus.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų