Kyšininkavimu įtariamo politiko byla perduodama teismui

Kyšininkavimu įtariamo politiko byla perduodama teismui

Panevėžio apygardos prokurorai ir Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl Kupiškio rajono savivaldybės tarybos nario, melioracijos statinių naudotojų asociacijos valdybos pirmininko Zigmanto Aleksandravičiaus galimo kyšininkavimo.

STT pareigūnai, atlikę ikiteisminį tyrimą, nustatė, kad galimai Z. Aleksandravičius, būdamas valstybės tarnautojui prilygintas asmuo – melioracijos statinių naudotojų asociacijos (toliau – Asociacija) valdybos pirmininkas ir Asociacijos viešųjų pirkimų komisijos pirmininkas, 2015 metais per 3 kartus priėmė kyšį statybos darbų paslaugomis, kurių vertė ne mažesnė nei 7 700 eur. Jis galimai priimtas už tai, kad statybos rangos darbus vykdanti bendrovė laimėjo Asociacijos organizuotą supaprastintą atvirą konkursą dėl melioracijos statinių rekonstrukcijos darbų pirkimo ir sudarė statybos rangos sutartį dėl melioracijos darbų atlikimo (įskaitant ir viešinimo paslaugas), kurių bendra vertė viršijo 300 tūkst. eurų.

Ikiteisminį tyrimą kontroliavo ir organizavo Panevėžio apygardos Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Rimantas Vagrys.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų