Kvietė patirti, kokie pojūčiai aplanko eismo įvykio metu

Kvietė patirti, kokie pojūčiai aplanko eismo įvykio metu

Sekmadienį į Šv. Petro ir Povilo bažnyčią atėję gyventojai stebėjosi šalia bažnyčios vartų išvydę policijos automobilį, pareigūnus ir smalsavo, koks renginys vyksta.

Pareigūnai paaiškino, kad vykdoma saugaus eismo švietėjiška priemonė, siekiant ugdyti kultūrą šalies keliuose, pilietiškumą bei atsakingumą, mažinti žūčių, bei sužalojimų skaičių eismo įvykių metu.

Drąsiausieji galėjo išbandyti saugos diržų efektyvumo stabdant ir automobilio apsivertimo imitavimo įrenginius, kuriuos pristatė VĮ „Panevėžio regiono keliai“ viršininkas T. Žagūnis.

Nors vasara puikiu oru nelepino, lijo lietus, tačiau renginys sulaukė daug dėmesio: norinčiųjų išbandyti įrenginius netrūko, žmonės noriai bendravo ir kalbino Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus I. Butkienę ir V. Rapševičių, kurie dalino atšvaitus, lipdukus, primenančius, kad kelyje visi lygūs bei švietėjiškus leidinius saugaus eismo tematika.

Panevėžio apskr. VPK Viešosios tvarkos ir prevencijos poskyrio specialistė I. Butkienė visuomenei pristatė prevencinį policijos automobilį, supažindino su automobilyje įrengtu mini muziejumi ir jo eksponatais, kurie labiausiai domino smalsius vaikus, konsultavo teisiniais klausimais.

Pareigūnai sulaukė ir klausimų, kaip kelyje būti matomiems, ar teisingų priemonių jie imasi apsaugodami save ir savo turtą.

Galerija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų