Vėl kviečia dūdų vasara

Vėl kviečia dūdų vasara

Miestiečiai ir miesto svečiai kviečiami į tarptautinį festivalį „Dūdų vasara – 14“.

Koncertai vyks kiekvieną penktadienį 17 val. Panevėžio Laisvės aikštėje, priešais kavinę “Galerija XX”.

„Dūdų vasara–14“ tai ilgiausiai trunkantis orkestrinės muzikos festivalis Lietuvoje, prasidedantis jau šiandien ir truksiantis iki rugsėjo pabaigos. Miestiečiai ir miesto svečiai šiemet turės galimybę išgirsti profesionalių ir mėgėjų kolektyvus iš Lietuvos bei užsienio valstybių.

Planuojama, kad šiemet rengiamas projektas „Dūdų vasara“ bus dar įdomesnis: be panevėžiečių, jame dalyvaus orkestrai iš visos Lietuvos, Norvegijos, Latvijos taip pat solistai iš Belgijos. Gros ne tik orkestrai, bet ir pučiamųjų ansambliai, instrumentinės grupės, su orkestrais dainuos solistai, vyks mušamųjų pasirodymai, orkestrai žygiuos, o jiems talkins šokėjos.

Penktadieniais koncertuose skambės naujausi lietuviški kūriniai ir jau hitais tapusios melodijos, užsienio kompozitorių kūriniai.

Gegužės 19 d. ilgiausiai trunkančio festivalio Lietuvoje – projekto „Dūdų vasara“ atidarymas. Koncertuos Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos orkestras (vad. S. Buitvydas) ir „Aukštyn“ Drum Line.

Gegužės 26 d. pasirodys vienas žymiausių Norvegijos orkestrų Stavanger Brass Band (dirigentas Allan Withington).

Koncertai nemokami, taigi kiekvienas turi galimybę ateiti ir gerai praleisti laiką! Organizatorius – Lietuvos varinių pučiamųjų instrumentų orkestrų asociacija.

Organizatoriai dėkoja pagrindiniams rėmėjams: Lietuvos kultūros tarybai, Lietuvos Respublikos kultūros ministerijai, Panevėžio miesto savivaldybei, kavinei „Galerija XX“.

 

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų