Kviečia knygų Kalėdos: padovanok naujų knygų bibliotekai

Kviečia knygų Kalėdos: padovanok naujų knygų bibliotekai

Jau septintąjį kartą prieš didžiąsias žiemos šventes startuoja Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuojama ir globojama respublikinė akcija „Knygų Kalėdos“, kurioje dalyvauja net 2770 viešųjų ir mokyklų bibliotekų.

Visuotinis, skaitytojus ir knygos bičiulius visoje šalyje sutelkiantis judėjimas, „Knygų Kalėdos“ šiemet vėl kviečia dovanoti naujų knygų savo bibliotekai.

„Labai džiaugiuosi, kad žmonėms svarbios „Knygų Kalėdos“, nes tai ir galimybė pradžiuginti savo draugus ir artimuosius, ir galimybė pasidalinti tuo, ką turi“, – apie akciją sakė šalies vadovė Dalia Grybauskaitė.

Tad kviečiame visus panevėžiečius prisijungti ir tapti aktyviais „Knygų Kalėdų“ dalyviais! Akcijos rengėjai pastebėjo, kad kartais žmonės nori išsivalyti savo knygų lentynas, todėl atiduoda senus neskaitomus leidinius, todėl labai prašome dovanoti naujas knygas.

Knygas iki 2018 m. sausio 6 d. galite atnešti į artimiausią biblioteką: Viešąją (Kniaudiškių g. 34), vaikų literatūros skyrių „Žalioji pelėda“ (Kniaudiškių g. 38), „Židinio“ (Nemuno g. 76), Smėlynės (Smėlynės g. 55), Parko (Parko g. 37), „Žiburėlio“ (Parko g. 49), „Šaltinėlio“ (Vasario 16-osios g. 10), ar Šiaurinę (Pušaloto g. 55).

Tie, kurie bibliotekai padovanos per 100 knygų, gaus Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėką.

Daugiau informacijos ir reikalingų bibliotekoms knygų sąrašus rasite https://www.knygukaledos.lt/dovanokite-bibliotekoms/panevezio-apskritis ir Facebook paskyroje @knygukaledos.

Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka kviečia visus, galinčius bendruomenei padovanoti džiaugsmą skaityti!

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų