V. Bulaičio nuotr.

Kontrolinėse rungtynėse panevėžiečiai iškovojo pergalę

Kontrolinėse rungtynėse panevėžiečiai iškovojo pergalę

Dar vieną draugišką susitikimą besirengdamas artėjančiam Lietuvos Pirmos lygos sezonui sužaidė FK „Panevėžys“. Panevėžiečiai namuose 2:1 (2:1) įveikė Vilniaus „Vytį“.

Visas rungtynes iniciatyva priklausė FK ,,Panevėžys“. Jau 3-iąją rungtynių minutę D. Kingas prasiveržė kraštu ir atliko pavojingą skersą perdavimą, bet niekas iš komandos draugų prie kamuolio nesuspėjo. Po kelių minučių E. Fiodorovas įsiveržė į varžovų baudos aikštelę ir atliko perdavimą R. Lazdinauskui, kuris iš dviejų metrų nuotolio šovė virš vartų. Netrukus savo gebėjimus parodė aikštės šeimininkų vartininkas M. Suvaizdis, po pavojingo svečių žaidėjo smūgio nukreipęs kamuolį į kampinį. „Vyčio“ futbolininkas galva smūgiavo vos iš kelių metrų. Po kelių minučių M. Suvaizdis vėl atrėmė iš 14 metrų varžovų smūgiuotą kamuolį.

Po šio momento aikštės šeimininkai pradėjo spausti svečius. 20-ąją mačo minutę I. Tsyvilka po kampinio iš kelių metrų galva smūgiavo šalia vartų. 27-ąją rungtynių minutę panevėžiečiams pavyko įmušti įvartį. Po D. Petrausko reido kraštu ir perdavimo į baudos aikštelę, R. Lazdinauskas vienu lietimu nuginklavo varžovų vartininką. Po poros minučių J. Skinderis iš 18 metrų smūgiavo pavojingai, bet kamuolys praskriejo virš „Vyčio“ komandos vartų skersinio. Prabėgus vos kelioms akimirkoms po kampinio, J. Skinderis vos iš  3 metrų atstumo, smūgiuodamas galva, pataikė tiesiai į svečių vartininką. 35-ąją mačo minutę R. Lazdinauskas prasiveržė kraštu, atliko skersą perdavimą D. Kingui, kuris iš arti nukreipė kamuolį į „Vyčio“ vartus.

Likus vos trims minutėms iki pertraukos, neleistinai suklydo FK „Panevėžys“ abu vidurio gynėjai, o tuo pasinaudojęs vilniečių futbolininkas iššoko vienas prieš vieną su M. Suvaizdžiu ir jį nuginklavo. Tai ir buvo paskutinė varžovų proga šiose rungtynėse. Po pirmojo kėlinio „Panevėžio“ ekipa prieš „Vytį“ pirmavo 2:1.

Po pertraukos iniciatyva vėl priklausė FK ,,Panevėžys“. Priešininkams sunkiai sekasi kiek ilgiau palaikyti kamuolį, jau nekalbant apie  pavojingus momentus. 48-ąją susitikimo minutę R. Lazdinauskas iš 18 metrų pavojingai smūgiavo  virš „Vyčio“ vartų skersinio, o po dviejų minučių E. Fiodorovas iš vieno metro sugebėjo pataikyti tiesiai į varžovų vartininką. 63-iąją rungtynių minutę I. Tsyvilka prasiveržė kraštu ir atliko pavojingą perdavimą į baudos aikštelę. Ten buvęs B. Panzo itin pavojingai smūgiavo, bet įvarčio pasiekti jam nepavyko. Rungtynėms artėjant į pabaigą, dar vienos šimtaprocentės progos įvarčiui pasiekti neišnaudojo T. Markevičius.

70-ąją susitikimo minutę rimtą traumą patyrė B. Panzo. Po rungtynių nuvykus į ligoninę ir atlikus tyrimus paaiškėjo, kad puolėjui trūko Achilo sausgyslė. Puolėjui Prancūzijoje, į kurią jau išskrido futbolininkas, bus atlikta operacija. Visi FK „Panevėžys“ nariai linki žaidėjui kuo greičiau pasveikti ir sugrįžti į aikštelę.

Rungtynes su Vilniaus „Vyčiu“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: M. Suvaizdis, I. Tsyvilka, M. Dūda, D. Petrauskas (I. Pūžė), A. Karvackis, J. Skinderis, Ž. Banys, E. Fiodorovas, I. Florea (T. Markevičius), D. Kingas (B. Panzo, P. Obolevičius), R. Lazdinauskas.

Paskutines priešsezonines rungtynes FK „Panevėžys“ žais kovo 17 dieną su „Kupiškio“ komanda.

 

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų