Iš kiemo pavogti automobiliai

Iš kiemo pavogti automobiliai

Kol Panevėžyje šurmuliavo nuo Sausio 13-osios renginiai, nesnaudė ir nusikaltėliai. Policija šeštadienį gavo ne vieną pranešimą apie vagystę.

Sausio 12 dienos rytą pagalbos prireikė 59-erių panevėžiečiui, kuris Smėlynės gatvės daugiabučio namo kiemo aikštelėje neberado savo automobilio „VW Passat“ Nuostolis – 500 eurų.

Tą pačią dieną ilgapirščiai šmirinėjo ir aplink „VW Golf“ Skaistakalnio parke, nesaugomoje automobilių stovėjimo aikštelėje.Automobilio savininkas, grįžęs prie transporto priemonės, pasigedo joje palikto mobilaus ryšio telefono. Nuostolis – 800 eurų.

Šeštadienį darbavosi ir į namus nusitaikę vagišiai. Tičkūnų kaime į sodą atvykęs gyventojas pastebėjo, kad išimtas namo lango stiklas, iš vidaus pagrobtas nešiojamas kompiuteris. Nuostolis – 65 eurai.

Staigmena laukė ir panevėžiečio grįžusio į namus Senamiesčio gatvėje. Išdaužę svetainės plastikinį lango paketą įsibrovėliai suvertė daiktus ir pavogė nešiojamąjį kompiuterį. Kitas toks pats rastas lauke. Taip pat išvarytas kieme stovėjęs automobilis „BMW 520“.

Tinklų gatvėje šeštadienį apvogtas darbuotojų statybinis vagonėlis. Iš čia išneštas nešiojamas benzininis lapų pūstuvas.

Komentarai

  • o policija,kaip visada uz medzio uz greiti gaude?

  • Panevėžys čia ko norėti.

  • Antraštę išmok taisyklingai rašyt.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų