"Sekundės" archyvo nuotr.

Keliuose – girtų vairuotojų desantas

Keliuose – girtų vairuotojų desantas

 

Joninių šventę kai kurie vairuotojai atmins dar ilgai. Tik ne dėl to, kad pavyko rasti paparčio žiedą, o dėl laukiančių nemalonumų, juos sulaikius neblaivius prie vairo.

Šeštadienio popietę, apie 15.12 val. Panevėžyje, ties S. Kerbedžio ir Senamiesčio g. sankryža, policijos pareigūnai sulaikė 53-ejų vyrą, kuris būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, vairavo automobilį „Toyota Corolla Verso“. Jam nustatytas sunkus – net 2,88 prom. girtumas.

Dar vienas neblaivus vairuotojas įkliuvo  šeštadienio vakarą apie 20.15 val. Rokiškio r., Kazliškio sen., Indriūnų k., 32-ejų rokiškėnas  vairavo automobilį „Opel Astra G-Caravan“, būdamas neblaivus – jam nustatytas 2,32 prom. girtumas.

Joninių naktis policijos pareigūnams taip pat buvo ne ką mažiau darbinga. Šeštadienį 21.40 val. Kupiškio r., Alizavos sen., Girsteikių k., 32-ejų kupiškėnas, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio (nustatytas 2,40 prom. girtumas), vairavo automobilį „Audi A4”. O dar vienas 26-erių vyras, gyvenantis Pasvalio r., kelyje Joniškis-Žeimelis-Pasvalys, vairavo automobilį „VW Sharan“, nors net neturėjo tam teisės. Jam nustatytas 2,21 prom. girtumas. Visi keturi Joninių paparčio buvo priversti ieškoti areštinėje.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų