Kauno miesto bendruomenės vienijasi bendram tikslui

Kauno miesto bendruomenės vienijasi bendram tikslui

Balandžio 24 d. Kauno senamiesčio draugija subūrė miesto bendruomenes ir valdžios atstovus aptarti vasaros sezono senamiestyje renginius.

(D. Babensko nuotr.)

Susitikime dalyvavo Kauno mero pavaduotojas Simonas Kairys, Kauno senamiesčio draugijos valdybos atstovai: pirmininkas Minvydas Znaidauskas ir Liuda Znaidauskienė, draugijos vadovė Ona Peičiūtė, Rotušės aikštės draugijos pirmininkas Kęstutis Ignatavičius, kancleris Rimvydas Velykis bei Brigita Sabaliauskaitė, Kauno muziejaus direktorius Gabrielius Sužiedėlis, taip pat KTU tautinio meno ansamblio „Nemunas“ pirmininkas Šarūnas Ščerbakovas.

(D. Babensko nuotr.)

(D. Babensko nuotr.)

Kauno miesto bendruomenių atstovai aptarė ateities vizijas, pasidalino mintimis apie tai kaip atgaivinti senamiestį bei organizuoti įvairesnius renginius, taip pat pristatė idėjas „Kaunas kultūros sostinė 2022“ renginiams. Kauno senamiesčio draugijos vadovė O. Peičiūtė pasidžiaugė tuo, jog visi sutiko suvienyti jėgas naujiems projektams bei  puse lūpų prasitarė apie naują M. Znaidausko viziją – Kaunas – vandens miestas, nes tarpukario laikotarpiu Kaune buvo uostai, o prie mūsų senamiesčio turime upes ir galimus uostus.

Kauno senamiesčio draugija ir KTU tautinio meno ansamblis „Nemunas“ pristatė drauge organizuojamo senamiesčio vasaros sezono atidarymo planą, kuris vyks gegužės 13 dieną. Atidarymo renginiai skirti Tautinio kostiumo metams paminėti. Numatyta, kad šventė prasidės eisena per visą Vilniaus gatvę, o oficialus atidarymas su sveikinimo žodžiu vyks iš Rotušės pastato balkono. Visa renginio programa bus paskelbta jau netrukus, tad sekite naujienas „Savaitraščio Kaunui“ ir „Kauno senamiestis gyvai“ Facebook paskyrose.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų