V. Bulaičio nuotr.

Kas septintas gaisras – dėl netvarkingų krosnių

Kas septintas gaisras – dėl netvarkingų krosnių

Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) pareigūnai spalio mėnesį vykdo akciją „Kūrenkime saugiai“. Jos tikslas – padėti apsisaugoti nuo gaisrų, kylančių dėl krosnių įrengimo ir jų eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Pareigūnai lankys gyventojus, kurių namai šildomi kietuoju kuru, atkreips dėmesį į šildymo įrenginių priešgaisrinę būklę, patars, kaip juos saugiai eksploatuoti. Šiemet pirmą kartą gyventojus lankys ne tik valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnai, bet ir ugniagesiai gelbėtojai.

Panevėžio apskrityje šiemet jau kilo 703 gaisrai, iš jų net 101 – dėl krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo pažeidimų.

Ugniagesiai primena: iki intensyvaus kūrenimo pradžios būtina patikrinti, suremontuoti krosnis, išvalyti dūmtraukius. Panevėžio miesto bei rajono gyventojai, abejojantys dėl namie esančių šildymo įrenginių patikimumo bei saugumo, raginami kreiptis į PGV. Galite paprašyti pareigūnų atvykti ir apžiūrėti šildymo įrangą. Už vizitą mokėti nereikės, už rastus pažeidimus baudžiami nebūsite. Kreipkitės adresu Ramygalos g. 14, skambinkite tel. 8 687 411 00.

Komentarai

  • sildytis elektra,kaip Norvegijoj ,Anglijoj.Nebutu tiek gaisru,oras svarus…

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų