Kalėdų staigmena panevėžiečiams – subadytos automobilių padangos

Kalėdų staigmena panevėžiečiams – subadytos automobilių padangos

Kol vieni Kalėdas šventė šeimos ar draugų būryje, kiti smaginosi masiškai niokodami vienoje Panevėžio gatvėje nakčiai paliktus automobilius.

Į policiją dėl vandalų išpuolio pirmasis kreipėsi 46-erių panevėžietis. Vyras antrą Kalėdų dieną, apie 8.50 val., pastebėjo, kad pradurta jo automobilio „Opel Vectra“ priekinė dešinės pusės padanga. Transporto priemonė stovėjo Dariaus ir Girėno gatvėje. Automobilio savininkas skaičiuoja patyręs 70 eurų nuostolį.

Tą patį rytą, apie 9.15 val., automobilį „Suzuki Grand Vitara“ subadytomis padangomis rado ir 50-metė panevėžietė. Ji mašiną nakčiai taip pat buvo palikusi Dariaus ir Girėno gatvėje. Moteris patyrė 200 eurų nuostolį.

Tuo pačiu metu prie automobilio „Volkswagen Touran“ priėjusi 41-erių savininkė irgi išvydo jį nuniokotą. Vandalai subadė automobilio kairės pusės galinę padangą. Moteris nuostolį įvertino 60 eurų.

Policija pradėjo tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Skelbiama, jog jau sulaikytas ir įtariamasis. Devyniolikmetis panevėžietis, įtariama, šitaip pramogavo būdamas neblaivus. Jam nustatytas 1,912 prom. girtumas.

Komentarai

  • Per sulaikima farai galejo pavaišinti pilieti kulką į koją…

  • dar didesnes vaikams teises tai greitai isaugs dar didesne banditeliu pamaina,stai ka reiskia kai savu laiku negauna gerai su rimbu per uzpakali.

  • Dar vienas bukaprotis ,valkatele

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų