Kalėdos – su kinu ir teatru

Kalėdos – su kinu ir teatru

Vėstantys orai ir tai šen, tai ten pasirodantis sniegas praneša: artėja žiema, o su ja ir gražiausias metų laikotarpis – Kalėdos. Jo pradžią Panevėžys paskelbs gruodžio 1 d. 18 val. Laisvės aikštėje įžiebdamas pagrindinę puošmeną – eglę.

Pajusti šventinę nuotaiką panevėžiečiams padės ir Savivaldybės kultūros įstaigų paruošti kalėdiniai spektakliai, kino seansai. Juos užsisakyti galite jau dabar.

Gruodžio 12–sausio 6 d. Lėlių vežimo teatras kviečia į spektaklį „Saulės spindulėlis“ su Kalėdų Senelio programa. Tai pasakojimas apie peliuko Mufo ir porcelianinės lėlės – balerinos Pit draugystę, kuri jaudina įvairaus amžiaus žiūrovus. Vaikams tai graži istorija apie linksmą peliuką, dėl draugystės galintį paaukoti net gyvybę, ir kiek išpaikintą gražuolę šokėją, kuri gali būti išties nenuspėjama. Daugiau informacijos tel. 8 677 97335 (skambinkite nuo antradienio iki sekmadienio).

Gruodžio 14–30 d. (išskyrus 24–26 d.) 10, 12, 14, 16, 18 val. teatras „Menas“ kviečia į spektaklį

„Vaikelis ir sniego avelės“ ir susitikimą su Kalėdų Seneliu. „Pačius didžiausius stebuklus patiriame vaikystėje… Ne paslaptis, kas labiausiai laukia Kalėdų, gerojo Senelio iš tolimosios Laplandijos ir dovanų… Mūsų istorijos pagrindinis personažas – vaikelis. Kartu su juo keliausime po vaikiško pasaulio labirintus. Kelionėje patirsite daug: bus ir draugystės, ir džiaugsmo, ir liūdesio. Spalvingas, jautrus ir dinamiškas reginys, dainelėmis, eilėraštukais, šokiu perteikiantis didžiosios šventės laukimo prasmę“, – sako spektaklio kūrėjai. Daugiau informacijos – tel.: 8 45 468 935, 8 620 10301.

Gruodžio 19–29 d. Bendruomenių rūmuose atgims viena populiariausių pasakų – „Pelenė“. Pagrindinius vaidmenis atliks profesionalūs aktoriai. Tai pasaka, kurioje moliūgas virsta aukso karieta, pelės – ugniakarčiais žirgais, o pilkas ir skurdus paprastos mergaitės pasaulis – rojumi. Esate kviečiami į puotą, kur meilė ir gėris nugali pavydą ir neapykantą, triumfuoja tiesa. Spektaklyje daug melodingos muzikos, dainų, ekspresijos ir veiksmo, kerinčio spindesio. Po spektaklio – Kalėdų Senelio vizitas. Kasmet per gražiausias metų šventes atminkite – visi esame verti pasakos. Daugiau informacijos tel.: 8 615 37416, 8 615 55713 arba el. p. jolanta@pankultura.lt, laima@pankultura.lt.

Kino centras „Garsas“ siūlo užsisakyti šventinį filmo seansą su Kalėdų Seneliu ar tiesiog filmą tik jums. Padovanokite įspūdžių kupiną vakarą! Išsamesnė informacija el. paštu kcgarsas@garsas.lt , tel. 8 45 467 806. Dėl kalėdinių filmų klasėms su Kalėdų Senelio programa kreipkitės el. paštu edukacija@garsas.lt, tel. 8 682 19800.

Komentarai

  • Dėl Kalėdinio spektaklio teatre Menas: dar užmiršote parašyti, kad pavieniams lankytojams nusipirkti bilieto į šį spektaklį nepavyks. Todėl kad bilietai parduodami mokykloms, klasėms, kolektyvams…. visi kartu į Meną. O jeigu nori nueiti su savo anūke, kuri dar ne mokykloje – bilieto negausi. Vakar bandžiau nusipirkti – niekas man nepardavė todėl kad nepriklausau jokiam būriui, kolektyvui, mokyklai. kapitalizmas, gali protestuoti kiek nori – niekas nesieis. Todėl nusipirkau bilietus į spektaklį Vilniuje.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų