Kaip įveikti vakarinį alkį?

Kaip įveikti vakarinį alkį?

Daugybė žmonių kovoja su nuolatiniu noru vakarais kaip reikiant prisikimšti pilvą. Nuo to kenčia ne tik virškinimo sistema, bet ir visas organizmas.

Vakarais sunkiai prisivalgę gerokai ilgiau neužmiegame, virškinimo sistema priversta visą naktį intensyviai dirbti, todėl atsikeliame praktiškai nepailsėję.

Kaip kovoti su vakare sukilusiu apetitu?

Pabandykite porą šaukštelių medaus užgerti stikline šilto vandens. Nepadeda?

Gal suveiks stiklinė kefyro prieš miegą. Kefyras ne tik numalšins alkį, bet ir teigiamai veiks visą organizmą – jame gausu vitamino A, visų B grupės vitaminų, kalcio, jodo, geležies ir kitų naudingų medžiagų. Kefyras teigiamai veikia širdį, nes turi daug kalio.

Kefyras skatina medžiagų apykaitą ir gerina virškinimą, o tai labai svarbu kiekvienam, norinčiam turėti dailias kūno linijas.

Su alkiu kovoti padeda ir vakarinis ritualas su juodosios arbatos puodeliu rankose.

Komentarai

  • Dar patarkite išgerti puskibirį vandens… Alkis visada malšinamas maistu.

  • tai tinka ir ne visiems tai kenkia.Niekada nevalgau pusryčių,iki pusiaudienio negaliu į maistą net pažiūrėti.Pusiaudieny jau galiu išgerti puoduką kavos,o valgau tik vakare ir dar ko nors užkandu prieš miegą,nes kitaip neužmiegu iš viso.Pavalgius užmiegu iš kart,nieko nesapnuoju visą savo ilgą gyvenimą,miegu gerai ir jei galima ilgai,atsikeliu visad puikios nuotaikos.Su tuo mano mitybos būdu dar vaikystėje mėgino kovoti mano mama,bet niekas nepadėjo,vėliau mėginau keisti pati,bet tai buvo žymiai blogiau.Taigi taisyklių nėra be išimties.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų