R. Žilinsko nuotr.

Judrioje sankryžoje – automobilių kaktomuša

Judrioje sankryžoje – automobilių kaktomuša

Trečiadienio vidudienis paženklintas avarija vienoje judriausių Panevėžio gatvių. Susidūrus trims automobiliams, į eismo įvykio vietą išsiųstos didelės specialiųjų tarnybų pajėgos.

Pranešimo apie Klaipėdos-Savitiškio gatvių sankryžoje susidūrusius tris lengvuosius automobilius, Bendrasis pagalbos centras sulaukė apie 12.30 val. Pranešta, kad eismo įvykio metu sužalota moteris.

Į avarijos vietą išsiųsti policijos ir greitosios medicinos pagalbos ekipažai. Pakeliui medikai sulaukė pareigūnų pranešimo, jog reikalingos didesnės pajėgos. Panevėžio greitoji medicinos pagalbos stotis išsiuntė ir antrąjį ekipažą.

Tačiau šis avarijos vietos nepasiekė – gavus pranešimą, jog situacija nėra tokia sudėtinga, kaip atrodė pradžioje, antroji medikų brigada grįžo atgal.

Iš avarijos vietos į Respublikinę Panevėžio ligoninę pristatyta maždaug 60-ies metų moteris.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato atstovės spaudai Rasos Meištės teigimu, avarijos aplinkybes dar aiškinasi įvykio vietoje dirbantys pareigūnai.

Pirminiais duomenimis, sankryžoje ties posūkiu į prekybos centrą susidūrus dviem lengviesiems, vienas jų nuo smūgio net peršoko šaligatvį ir įlėkė į gyvatvorę, juosiančią prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelę.

Komentarai

  • važiuoja Panevėžyje neduok Dieve…posūkių naujose auto nėra,o ypač jei dar moteriškė už vairo, vyresnio amžiaus žmonės važiuoja patys nežinodami kur važiuoja…čia vos ne kiekvienoje sankryžoje yra sudaromos avarinės situacijos…

  • Kur juostų reikia, šitoje sankryžoje?
    Senelis vis mokė, kad reikia pagalvoti prieš kalbant…

    • Atsakyti
    • Atsakyti
  • vazinekite taip ,kaip vazineja vyresni vairuotojai tai ir posukiu manevrus sugebesite laiku atlikti ir autoivykiu nebus,ir maziau pieskite saulutes BABILONO aiksteleje tai maziau reikes vazineti i autoservisus remontuoti.

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų